2733
2739

من 10هفته ام بچه سومه سر قبلیا اینجوری نبودم الان حال و روز خوبی ندارم جنسیتشم نمیتونم حدس بزنم

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »وَإِن یکادُ الَّذِینَ کفَرُ‌وا لَیزْلِقُونَک بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکرَ‌ وَیقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که قرصم میخورم ولی بازم خوب نمیشم

من ن قرص داد 2روز خوردم دیگ نخوردم 

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2731

هانا مارین نی نی چیه

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »وَإِن یکادُ الَّذِینَ کفَرُ‌وا لَیزْلِقُونَک بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکرَ‌ وَیقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ

از علایمت بهم میگی هانا جون چند هفتگی جنسیت رو بهت گفتن

یه دختر خانوم پررو😡

ان شاءالله به سلامتی دل خوش بیاد بغلت

2738
از علایمت بهم میگی هانا جون چند هفتگی جنسیت رو بهت گفتن

همین تهوع شدید

زیاد شدن موهای پا 

رشد ناخن.میل به ترشی و شوری

ضربان اولیه ۱۶۳

تکونارو خیلی زود حس کردم.جفت قدامی

تو هفته هجده سونو آنومالی قطعی گفتن

نی نی اوله؟