2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به و بسکوییت ترد و قره قروت امتحان کردی؟من بااینا خوب میشدم الانم هرزگاهی دارم ولی سریع خوب میشم

هر خوراکی مقطعی حالمو خوب میکنه ولی باز از همونم بدم میاد.الان مشکلم اینه که حس میکنم گوارشم دیگه درست بشو نیست

من 6ماهمه هنوز تهوع استفراغ دارم امروز 3بار بالا اوردم،خیلی اذیت میشم.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2714
هر خوراکی مقطعی حالمو خوب میکنه ولی باز از همونم بدم میاد.الان مشکلم اینه که حس میکنم گوارشم دیگه در ...

الکی ب خودت استرس نده دخترخوب.تو حاملگی همه اینا طبیعیه

بهشت آنجایی است که؛به جایِ نوشتن...آرام درِ گوشش بگویی؛تو تموم زندگیمی.  
پس چی میگفتن سه ماهگی خوب میشه؟ماها بدشانسیم؟

من سره پسرم اصلا نداشتم اما سره دخترم انقدر اوق میزنم ک نگو،نمیدونم چرا انقدر بالا میارم صبحا خیلی اذیت میشم تا ظهر فقط میوه کاهو با شیره خرما میخورم،اما امروز باز 3بار بالا اوردم ب دکترم گفتم قرص داد اما نخوردم چون ضرر داره

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
2706