2733
2734
عنوان

سوال در مورد درد زمان سقط و زایمان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابا اونم میگن عوارض داره..سر درد های دایمی و..... من از طبیعی وحشت دارم ازطرفیم سزارین بعدش مصیبته ...

الان مال اپیدورال میگی سردرد؟مگه میشه کلا در نداشته باشه؟فقط دردشو یکدفعه تجربه نمیکنی کم کم شروع میشه تا وقتی ک بچه ب دنیا بیاد

2740
الان مال اپیدورال میگی سردرد؟مگه میشه کلا در نداشته باشه؟فقط دردشو یکدفعه تجربه نمیکنی کم کم شروع می ...

ن اپیدورال تا سال ها بعد زایمان سر درد میاره چون مایه نخایی رو جابجا ممکنه بکنن موقع زدم امپولا

ن اپیدورال تا سال ها بعد زایمان سر درد میاره چون مایه نخایی رو جابجا ممکنه بکنن موقع زدم امپولا

سزارینم همینه من دوتا از دخترخاله هام و جاریم سر کردن.هر سه تاشونم دچار تشنج بعد از سزارین شدن.هنوز ک هنوزم سردردم دارم.جاریم ک چندبار بیهوش شد دکتر بهش گفته بود ک مال سزارینه.

من حاضرم هزارتا درد تحمل کنم ولی سزارین نشم چون نمی‌خوام شکمم پاره بشه فردا دیگه نتونم اونجوری ک می‌خوام ورزشمو کنم

سزارینم همینه من دوتا از دخترخاله هام و جاریم سر کردن.هر سه تاشونم دچار تشنج بعد از سزارین شدن.هنوز ...

اتفاقا خواهر همکارم طبیعی زایید از شدت درد رفت تو کما عزیزم.

این موارد نادرن تشنج بعد سزارینم نادره

2706