2726

من در 17 هفتگی یه سقط داشتم درد زایمان اومد سراغم و سقط شد بچه ایست قلبی کرده بود و مرده دنیا اومد ،دردش شدید بود اول درد  از اروم شروع شد و هی فاصله درد کوتاهتر شد از ساعت 5 عصر درد اومد سراغم تا فردا حدودای 7صبح بچه سقط شد سوالم اینه که من تصورم از زایمان طبیعی خیلی وحشتناکتر بود بچه قبلیم سزارین بودم، ایا چون بچه کوچیک بوده زایمان راحت بوده ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دردم شدید بود ولی در مورد درد زایمان شنیده بودم دردش غیر قابل تحمله

من تجربه زایمان طبیعی رو داشتم، برا منکه اینطور بود 

تا 6 سانت میشه ب یه نحوی دردو تحمل کرد، ولی امان از درد بالای 6_7سانت هر آن منتطر مرگ بودم مطمئن‌ بودم می میرم، خودمو میکندم میزدم کاملا غیر ارادی، خودم نمی‌فهمیدم دیگه

عزیزم الان از دست ندادم چندین ماه قبل الان تو فکر اقدامم البته چند ماه دیگه ، خودتو ناراحت نکن حتما ...

ایشالله جاش سبزشه برات عزیزم.

حتما ازمن میشنویی پیگیرشو ببین علتش چی بوده اخه.خدانکرده بازاینجوری نشی

[QUOTE=93670639]ایشالله جاش سبزشه برات عزیزم. حتما ازمن میشنویی پیگیرشو ببین علتش چی بوده اخه.خدانکرده بازاینجوری ن ...[/QUOمرسی عزیزم ،دکتر گفته باید اسپرین بخورم دوست ندارم بخورم به دلیل عوارضش رو جنین  میگه اگه نخوری ممکنه دوباره سقط بشه

من ک می‌خوام اگه بچه دار شدم اپیدورال زایمان کنم.چون از سزارین ک بدم میاد زایمان طبیعی هم خیلی درد د ...

بابا اونم میگن عوارض داره..سر درد های دایمی و.....

من از طبیعی وحشت دارم ازطرفیم سزارین بعدش مصیبته.

دارم ب اپیدورال فکر میکنم. بنظرت درد نداره واقعا؟؟؟

2706