2737
2739

عزیزم مشکل خاص اونجوری نداری .

چون میگی سزارین هم هستی که خوب جفت مشکل ایجاد نخواهد کرد .

سخت گیری دکترت بخاطر همون سفالیک و قدامی هست .

سر جنین برگشته به سمت پایین وقتی این حالت پیش بیاد تا دو هفته نهایت اخرین زمان باید زایمان طبیعی انجام بشه . اما شما جفتتون پایین هست یعنی اگر اتفاقی رخ بده که زایمان طبیعی انجام بشه موندن بچه در حد معجزه هست . چون اول جفت میاد بیرون بعد رحم در حال جمع شدن هست تازه بچه میخواد بیرون بیاد که ...‌

دکتر فقط میخواد وضعیت تو رو بسنج که هم زایمان سزارین زودتر از موعد الکی انجام نده هم خدایی نکرده درد زایمان طبیعی سراغت نیاد .

بهترین کار برای شما توی این مدت استرحت هست اونم به حالت دراز کش که یه وقت جفت باعث زایمان زودرس نشه

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
عزیزم مشکل خاص اونجوری نداری . چون میگی سزارین هم هستی که خوب جفت مشکل ایجاد نخواهد کرد . سخت گیری ...

از اول بارداریم. 9 بار سونو شدم، همشم اوکی بوده، فامیل ماهم عین من قدامی و سفالیک بود، راحت بدنیا آوردنش بدون مشکل

بچم قلبش میزنه❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اول بارداریم. 9 بار سونو شدم، همشم اوکی بوده، فامیل ماهم عین من قدامی و سفالیک بود، راحت بدنیا آو ...

همه شرایطشون مثل هم نیست عزیزم

شاید من هم مثل شما باشم اما بخاطر کمبود یا زیاد بودن یه هورمن بیشتر در خطر باشم و یا شما مثل من باشی و مشکل نداشته باشی

تو پزشکی هیچ وقت نباید خودتون و شرایط بیماریتون رو با کسی دیگه مقایسه کنید .

دوستم روز ۲۱ رمضان تازه داخل ۸ ماه بود با حفت قدامی درد طبیعی اومد سراغش و تا دکتر برسونند جفت اومد و بچه موند داخل . 

ولی یکی هم مثل شما تا اخرین لحظه مشکلی نداره و انشاالله نداشته باشید اما هر لحظه ممکنه خطر ساز باشه .

یک ترسیدن بی جا

استرس زیادی

افتادن و یا حرکت غیر طبیعی باعث درد بشه

پس بهتره تا اینجا رو که پیش رفتین این دو هفته هم هواستون باشه و دلتون رو بزارید کتار دل اونایی که چند ساله دارند پول آی وی اف و میکرو و آی یو ای و  کلی درمان دیگه میکنند و هنوز هم نتیجه نگرفتند . 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
همه شرایطشون مثل هم نیست عزیزم شاید من هم مثل شما باشم اما بخاطر کمبود یا زیاد بودن یه هورمن بیشتر ...

مرسی، یکشنبه تاریخ سزارین زده دکترم، ایشالا به خوشی تموم شه و پسرمو تو بغلم بگیرم، این چند روز هم بگذره به خوشی راحت میشم، شما هم دعا کنید

بچم قلبش میزنه❤️
2731
مرسی، یکشنبه تاریخ سزارین زده دکترم، ایشالا به خوشی تموم شه و پسرمو تو بغلم بگیرم، این چند روز هم بگ ...

الهی آمینالهی قدمش پر از خیر و برکت و شادی باشه و باعث عشق و محبت بیشتر تو زندگیتون بشه .

امیشه شاد باشید و سلامت