2733
2734
عنوان

شوهر تنبل

| مشاهده متن کامل بحث + 1133 بازدید | 43 پست

بازم خوبه سر کار میره شوهر من یه ارثی بهش رسیده گزاشته بانک سود میگیره یه ملک تجاری هم بش رسید داده اجاره .بجای اینکه خودش توش کار کنه یعنی تا این حد تنبله ببین من چی میکشم همش خوابه و پای تی وی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شاید شوهرت با کار کردنت مشکل داره میخواد اذیت کنه که نری سر کار

اینکه ظرف روغن و نمیاره از تنبلی نیس انگار عارش میاد 

بابای من از صبح سحر میره سر کار تا اخر شب اونوقت اگه مامانم واسش چای بیاره از دستش نمیگیره میگه بذار زمین

یا میره بخوابه چراغو خاموش نمیکنه صدا میزنه یکی دیگه بره خاموش کنه یا پتو بندازه روش 

اینا تنبلی نیس اینا از ضعف شخصیتیه میخوان بزور احترام بخرن

اگه همسرت واقعا تنبله یه مولتی ویتامینایی هست بخوری سرحال میشی فکر کنم اسمش اکتیویت باشه دقیق نمیدونم اونا رو بده بخوره

یا ریشه جنسینگ بخر دم کن بخوره

2738

منم شوهرم همینجوریه.همیشه میگه وسایل خونه هرچی لازمه بگو از سرکار میام بخرم که دیگر بعد ظهر از خونه بیرون نرم اگه غروبا هم چیزی لازم باشه بیرون نمیره یگه خستم حالا کارشم تو اداره فقط نشستنی.گردش و تفریحم که هیچ وقت حالشو نداره هیچ وقت هم خرید و پاساژگردی نمیاد باهام

سفارش مقاله های دانشجویی و ترجمه متون انگلیسی پذیرفته می شود.اگه خواستین درخواست دوستی بدین.😍😍😍

خوب من خودم ادم فعالي ام بااينكه سركار ميرم ولي هميشه حتي لوبيا و سبزي و اينارو خودم ميگيرم بر خلاف دوستام كه همه اينارو اماده ميخرن ولي واقعا يه جاهاي منم كم ميارم من دوست دارم با فاميل در ارتباط باشم ولي هر دفه كه يه جا دعوت ميشيم همش استرس اينو دارم الن به شوهرم بگم نمياد بعد همه از چشم منم ميبينن ما كلا هفته اي يه بار ميريم خونه مادر شوهرم من بعدظهر ميرم شوهرم مياد شام ميخوريم برميگرديم خونمون بعد همش مادرشوهرم ميگه شما چرا خونه ما نمياين حالا بيا بهش ثابت كن بابا پسر خودت از جلو تلويزيون تكون نميخوره بعد تا خانواده منو ميبينه ميگه اره اين از ما خوشش نمياد خونه ما نمياد 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

خرجي ميده ويتامين بدنش هم ميدونم فوله فوله چون ماشااله ميوه تو خونه به من نميرسه  ميره ميوه رو با جاش مياره ميذاره جلوش تا تموم نشه ول نميكنه 

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم