2733
2739
عنوان

خام های باردار سکسکه جنین چطوریه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9504 بازدید | 26 پست
نی نی منم زیاد سکسکه میکنه ولی هر بار بیشتر از یک دقیقه طول نمیکشه
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
فکر نکنم به گرسنگی ربط داشته باشه آخه نی نی از ناف تغذیه میکنه و من وقتهای مختلفی از روز سکسکه نی نی رو حس میکنم
- فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ - خدایا لطفا خودت از نی نی ام محافظت کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نی نی صباپسرمنم سسکه میگردتوشکمم بعضی وقتاانقدربعدتکون میخوردکه مامانم متوجه میشدچون من بعددوتادوقلوسقط کردن خدامحمدصدراروداده بودخیلی می ترسیدم همین باعث شدکه 8ماه دنیابیاد بچه ابجیمم مثل محمدصدراتوشکم مامانش سکسکه میگردسالمه امروزم به دنیااومده ماشالله3500کیلوهم هست
خدایاشکرت امسال پسرنازمن داره داداش بزرگه میشه
سکسکه جنین از گرسنگی نیست یه تمرین برای شش هاست برای اینکه بعد از تولد که باید بتونن نفس بکشن شش ها قوی بشه
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...
2740
خیلی حس قشنگیه من وقتی پسرم سکسکه میکرد کاملا متوجه میشدم البته هفته های اخر حس میشه کاملا هم مشخصه
گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉
سلام عزیزم پزشکای این سایت متخصص زنان وزایمان ونوزادان هستن من خودم همیشه سوالای پزشکیمواینجامیپرسم http://www.madarclub.com/fa/apply/parnia بااین لینک عضوشوید سپس سمت راست صفحه بخش پرسش ازپزشک سوالتونوبپرسید دکتراش بهت مشاوره میدن
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست