2737
2739
عنوان

بابچه ای که پرخاشکری میکنه چه باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 20 پست
چون پدر بزرگا مادربزرگا لوسشون میکنن دو هوا میشن،مثلا اگه یه کاره بدی انجام بده بچه ات، شما بخوای به ...

اره به پدرش چند بار گفتم خواهش میکنم پیش بچه کار بد کرد نگوایرادنداره امروز مثلا باباش دعوا کرد بدجور گریه کردانتظارنداشت ...درست میگین

از وقتی راه اومده واینکه خونه پدر مادرخودم وشوهرم میریم بنظرمن پروترشده..

خب پس ذاتا پرخاشگر نیس. بچه وقتی که میتونه یه کارهایی رو خودش انجام بده (مثل راه رفتن، حرف زدن و نه گفتن و ...) برای اولین بار احساس قدرت رو تجربه میکنه و دوست داره که این احساس رو هی تجربه کنه. به خاطر همین میاد لجبازی و پرخاشگری میکنه تا اون احساس قدرت رو بیشتر تجربه کنه. حالا اگه شما اشتباه برخورددکنی باهاش، تو اون لجبازی و پرخاشگری تثبیت میشه‌

حالا شما میگی خونه ی پدر و مادرت که میره بدتر میشه، احتمالا اونا هم برخورد اشتباهی با رفتارهای بچه دارن .

خیلی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس ذاتا پرخاشگر نیس. بچه وقتی که میتونه یه کارهایی رو خودش انجام بده (مثل راه رفتن، حرف زدن و نه ...

اره مثلا یه کار بدشو هی تکرار میکنن بچه بد ..یه جاهایی خونه خانوادشوهرم ازادی میدن برام دردسر شده ...خداکمکم کنه روش کار کنم کمتر برم تاخوب بشه..فقط کارههایی که بهش میگم خوب نیست همونه فقط زبانی تکرارمیکنه ....

کمتر ببرین پیش خانواده ی شوهرتون. یا حداقل هر موقع رفت، خودتون هم برین با بچه. تو نت اگه سبک های تربیتی رو بزنین، یه نوع سبک تربیتی مقتدرانه هست که خیلی خوبه. حتما به دردتون میخوره. نذارین خانواده ی خودتون یا شوهرتون طوری با بچه برخورد کنن که اقتدار شما زیر سوال بره.

البته منظورم از اقتدار، زورگویی نیس، اگه مطالعه کنین معنیش رو دقیق متوجه میشین

خیلی 
2728
باور کن من اصلا دیگه نسبت به تربیت کردن بچه هیچ نظری ندارم چون بچه من یا قهر میکنه دوسالو نیمشه ...

پسرم نوزده ماهه س براش تاب خریدم میگه فقط من تابش بدم رومو برنگردونم فقط تو‌چشاش نگاه کنمو تابش بدم اونم فقط دو دستی با کسی حرف نزنم نشینم فقط سرپا تابش بدم امشب دیگه حرف شو گوش ندادم اینقد گریه کرد بعد شیر هوردو خوابید ماهم تابشو باز کردیم واقعا در برار خواسته هاش کم میارم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها