2726

بچم  دختره  نزدیک سه سالش تادعواش میکنم جیغ میزنه وتندی میکنه بادور واطرافیانم بیشتر خیلی از کارااش عذاب میکشم ...خیلی شیطونه وحاضرجواب خسته شدم خودم برعکسشم چیکارکنم لامهربانیم باهاش حرف میزنم باز کارای بدشو بازیرکی انجام میده ...چی کنم

بچه رو دقیقا از کی باید تربیت کرد

والا بچه من من که اصلا نگیدونم چیکارش کنم

اینقد گریه میکنهههههه تا ب خواستش برسه یا خودشو میزنه یاخودشو پرت میکنه زمین یا موهاشو میکشه

ی سری چیزا رو اصلا دوس نداره ی سری از غذاها رو نمیخوره میوهدهارو نمیخوره

چجور باید تربیت کرد بچه رو اخه

ی سری از اخلاقاش من نمیدونم از کجا یاد گرفته 

بنظرم باید مدام بغل گرفته بشه و ببوسیدش،و در برابر خواسته نامعقولش محکم و قاطع نه بگید،و هرچی ادامه داد بی اعتنایی کنید.

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عشقم من خودم تجربه کردم هر وقت با بچم لج کنم و تندی کنم اونم اخلاقش خیلی بد میشه 

خیلی بغلش بگیر 

بوسش کن

وقتی کار بد میکنه باهاش قهر کن اما کوتاه 

سعی کن اصلا نزنیش چون بدتر میشه 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2728
دقیقا حال وروز خودم ...بعضی اوقات از عصبانیت میزنمش

باور کن

من اصلا دیگه نسبت به تربیت کردن بچه هیچ نظری ندارم

چون بچه من

یا قهر میکنه

دوسالو نیمشه تقریبا

اما میریم ی جاهای خاص کسایی رو که دوست داره ولشون نمیکنه

یا گریه و نریم نریم و اون شخص بیاردش تو ماشین خدافظی میکنیم

نوشابه ببینه میخواد

شربت ببینه میخواد هم بزنه نبات ببینه میخواد جل کنه

عاشقه ادامسه

درصورتی که من و باباش اصلا اهل ادامس نیسیم

این چیزایی که رو اعصابه

تا بهش حرفم مییزنم برمیگرده یکی بهم میزنه اخمم که کنم دعواشم که کنم

میره بغص میکنه قهر میکنه ی گوششه میشینه

باور کن من اصلا دیگه نسبت به تربیت کردن بچه هیچ نظری ندارم چون بچه من یا قهر میکنه دوسالو نیمشه ...

ههههه...اره دقیقا...به کی رفتن از همه یه الگو گرفته ...فکرنمیکردم بچه من اینطور بشه خابش که بیاد دیگه هیچی روش اثر نداره 

....چیزی بهش ندیم جیغ الان چند روز بیتوجهی میکنم 

از وقتی راه اومده واینکه خونه پدر مادرخودم وشوهرم میریم بنظرمن پروترشده..

چون پدر بزرگا مادربزرگا لوسشون میکنن دو هوا میشن،مثلا اگه یه کاره بدی انجام بده بچه ات، شما بخوای بهش تذکر بدی مطمئنم پدرو مادرتون یا پدرو مادر همسرتون میگن وای چیکار به بچه ام داری هیچی نگو بهش،همین کارارو میکنن که بچه بد بار میاد تو نحوه تربیت دخالت میکنن

2706