2737
2734
عنوان

با هیچی آمدیم مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 7124 بازدید | 66 پست
بیاخونه ما

عزیزم یه بازار قیمت مناسب تو مشهد بهم میگی

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
عزیزم امام رضا دعوتت کردن ببین چقدر لیاقت داشتی ...با گلایه هات  لین توفیق رو ازخودت نگیر به شو ...

دستت درد نکند عزیزم که گفتی 

به شوهرم گفتم گفت بریم امشب بخوابیم اونجا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخیییی الهی بگردم بیا خونه ما مشهده..

عزیزم یه بازار قیمت مناسب بهم معرفی می‌کنی چند دست سوغاتی می‌خوام بخرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم یه بازار قیمت مناسب بهم معرفی می‌کنی چند دست سوغاتی می‌خوام بخرم

پنجراه هست ارزونه نزدیک حرمم هست

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
2728
عزیزم یه بازار قیمت مناسب تو مشهد بهم میگی

فردوسی لباساش ارزونه عزیزم برواونجا

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها  بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من 
پنجراه هست ارزونه نزدیک حرمم هست

پنج راه آمدیم نصف بیشتر مغازه هاس بسته ان

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنج راه آمدیم نصف بیشتر مغازه هاس بسته ان

اخه تعطیلاته فداتشم تا شنبه

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین