2726
عنوان

با هیچی آمدیم مشهد

7103 بازدید | 66 پست

بچه ها بهم خوش نمی‌گذره با دست خالی آمدیم چادر خریدیم پیک نیک و همه مواد غذایی آوردیم که اینجا چیزی نخریم خونه نگیریم اما اصلا خوش نمی‌گذره همش یا دارم به خودم فوش میدم یا عصبی ام ناراحتم از اینکه شوهرمو مجبور کردم بیایم وقتی اینجوری شرایط بده

دوشنبه شب راه افتادیم آمدیم مشهد تو راه سبزوار چادر زدیم اصلا نخوابیدم همش آفتاب بود 

گرمای وحشتناک بود جوری که خاک شیر رو گذاشته بودم تو ماشین رفتم بردارم دیدم ظرفش ذوب شده بخدا اغراق نمیکنم

از بی خوابی ناهار نخوردیم سردرد شدید کردم دیروز همش3ساعت خوابیدم

چیکار کنم کسی بوده اینجوری مسافرت کرده باشه

من اولین بارم بود

خودم و شوهرم دوتایی امدیم

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

هنوز نتونستم زیارت برم امروز قیامت بود نمیشد رفت حرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیروز تو سبزوار که بودیم به حدی پشیمون شدم که به شوهرم میگفتم برگردیم

شوهرم همش می‌گفت چت شده چت شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم خودتو اذیت نکن چون همش فک می کنی اینجوری بهت نمیچسبه , چی میشه یبارم اینجوری سفر کن به اونایی فک کن که دلشون میخواد برن مشهد و نمیتونن و امام رضا نمیطلبه ! نهایت لذت رو ببر و ما رو هم دعا کن 

برگردید. تجربه بود دیگه. 

من همیشه از اوناییکه تو خیابون چادر میزنن متعجبم چطور میرن دستشویی غذا میپزن ظرف میشورن میخوابن بعضیاشون نوزادم دارن😑 خیلی سخته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اخیییی الهی بگردم بیا خونه ما مشهده..

بعد 9ماه خدا بهم نینی دادکه اونم تو پنج هفتگی از دست دادم.(31اردیبهشت 98😔)واسم دعاکنین زودی نینی بیارم....متاسفانه نینی دومم سقط شد در ۶ هفتگی.(۱۰مرداد۹۹)دوباره نینی دار شدم 😍برای تو دلیم دعا کنین 
ما نیشابوری هستیم دوس داشتی بیاین خونه ما نیشابورم جاهای تفریحی خوبی داره.

ممنونم عزیزم اتفاقا برگشتنی می‌خواستیم نیشابور بریم

حالا نمی‌دونم بریم یا نه فعلا که دوست داریم فرار کنیم برگردیم

خوش به حال هرکس مشهد خونه یا آشنا دارع

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706