2737
2734
عنوان

چرا این بچه نمیخابه😤

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 51 پست
خوش ب حالت یادم نمیاد شبی قبل از ۲ خوابیده باشه

من پسرم ۱۴ماهشه ۲یا۳یا۱دیگ نهایت ۱ونیم 

خب بهش میگن بچه ادم بزرگ که نمیگن هنوز متوجه وقت وخواب وخستگی نیستن تابه اون درک برسن مابایدمادرصبوری باشیم مادربودن یعنی همین

مادرای ماهم سختی کشیدن الکی ک بزرگ نشدیم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببخشیدا کلی خندم گرفت 😂 یعنی قیافه هاتونو تصور کردم 

ن عزیزم حق داری بخند😂😂

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
ان شاالله به سلامتي زايمان كنيم😍

ان شاءلله🤲🏻🌸

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
خوش ب حالت یادم نمیاد شبی قبل از ۲ خوابیده باشه

دست خودته.خوابشو تنظیم کن.البته بچه های باهوش خوابشون کمتره.صبح که بیدار میشه انقدتاشب خستش کن که کم بیاره زود بخوابه.یه ساعتی هم مشخص کن واسه خوابش عادت میکنه.ما ساعت ۱۱ چراغهارو خاموش میکنیم تی وی رو هم خاموش میکنیم خودمونو میزنیم به خواب.وقتی خوابید به زندگی بازمیگردیم در اتاقو میبندیم چراغشوهم خاموش میکنیم میایم توسالن باصدای کم فیلم میبینیم ساعت ۳ میخوابیم.😉😁😁😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی