2733
2734
عنوان

لطفانظربدین تاخیردرزایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موندم چیکارکنم پیاده روی هم خیلی دارم اصلاهمون یک سانته😥

زیاد پیاده روی نکن با اون شکم 

الان متوجه نیستی بعدا کمر درد میگیریا! از من گفتن بود

من هم یک هفته یک سانت بودم. دوسه روز ۲ سانت بودم

با اونهمه معاینه اصلا زایمان القا نمیشد

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...
2731
زیاد پیاده روی نکن با اون شکم  الان متوجه نیستی بعدا کمر درد میگیریا! از من گفتن بود من هم یک ...

الان هم امروزکمردردم یه خورده دعاکنیدزودزایمان کنم تموم شه حسابی خسته شدم یسره بروسونوگرافی نوارقلب..

چقدره وزنش اگه 4باشه ک سز میکنن

4ونیم من 4و50 بود نکردن گفتن طبیعی

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2740
الان هم امروزکمردردم یه خورده دعاکنیدزودزایمان کنم تموم شه حسابی خسته شدم یسره بروسونوگرافی نوارقلب. ...

اه nst میشی؟

اوف واقعا داستانیه 😐

انشالله عزیزم

به یک نفر گفتند: چرا شما دیوانه‌ اید؟   گفت: ما دیوانه نیستیم فقط تعدادمون کمه ؛ اگر زیادتر بودیم ، آنوقت شماها دیوانه بودید ...

منم تا 41رفتم بستریم کردن با امپول فشار درد گرفتم از ساعت 8صبح رفتم تا 3ونیم شب سز اورژانسی شدم اخرش

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍

عزیزم اصلااااا نگران نباش, هر موقع وقتش بشه و بچه کاملا رسیده باشه زایمان میکنی,

چهل هفته ک چیزی نیست, من تو چهل و دوهفته هم درد زایمانم نگرفت, آخر به زور آمپول فشار زایمان کردم, اما میگم کاش یه روز بیشتر صبر کرده بودم شاید دردام خودش شروع میشد

عزیزم اصلااااا نگران نباش, هر موقع وقتش بشه و بچه کاملا رسیده باشه زایمان میکنی, چهل هفته ک چیزی نی ...

منم شوهرم میگه تو از این فیلم ها نداشتی با پای خودت رفتی زایشگاه