2737
2734
عنوان

افسرده‌شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 25 پست
پارک هست ولی دیگه حوصله ی اونجارو هم ندارم اصلا یطور عجیبی شدم همش دلم میخواد گریه کنم خیلی وقته این ...

علاقه به کار هنری نداری 

همه زندگیا همینطور شده 

منم از صبح تا شب با بچم سرو کله میزنم شوهرمم همیشههه سرکاره ولی از ماه جدید میخوام برم کلاس خیاطی

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

ما هم ماشین داریم هم شوهرم پایه ی سفره...وخوش گذرون توسفر...هم چندماهی یبار میریم سفر ولی....یه مشکل دیگه داریم ک ازارم میده وسفرو ب کامم تلخ میکنه...اما هیچکس نمیفهمه و همه میگن خوشبحالت همش تو گشت و گذاری....

اینو گفتم ک بدونی واقعا مصداق این جمله ک میگه ظاهر زندگی دیگرانو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن عین حقیقته،

از کجا میدونی بقیه خیلی خوشن.نه والا همه درگیرن و درگیرن و درگیر...فقط درگیریاشون باهم متفاوته

دختر پاییز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا با اوتا زندگي مسكني

مادر شوهرم خونش جداست تو یساختمونیم ولی پدرشوهرم ندارم اون بنده ی خدا مشکلی نداره با رفتن ما ولی ما دلمون نمیاد تنهاش بذاریم بریم بیرون

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️
ما هم ماشین داریم هم شوهرم پایه ی سفره...وخوش گذرون توسفر...هم چندماهی یبار میریم سفر ولی....یه مشکل ...

واقعا متوجه حرفاتون هستم الهی ک تو‌ زندگی همه شادی باشه 

2731
علاقه به کار هنری نداری  همه زندگیا همینطور شده  منم از صبح تا شب با بچم سرو کله میزنم ش ...

من نقاشی بلدم ولی انگیزمو ازدست دادم قبل ماه رمضون باشگاه ک میرفتم خوب بود الان موندم خونه کلافم

من 35 سالمه قبلا جدا شدم الانم بیشتر بخاطر تنهایی هستش

امیدواری اتفاقای خیلی خوب بیادسراغت

2740
مرسی ممنونم شما چرا افسرده شدی

نمیدونم خیلی حساس شدم ب همه چیز ازهمه انتظار دارم چون بهمه خوبی میکنم بدی ببینم حالم بد میشه شاید مشکل اصلیم همینه‌یکی‌دیگم‌اینه‌‌تفریح‌ندارم‌تقریبا‌س‌صفر

من نقاشی بلدم ولی انگیزمو ازدست دادم قبل ماه رمضون باشگاه ک میرفتم خوب بود الان موندم خونه کلافم

اره حق داری خونه موندن خیلییییی ادمو کلافه میکنه 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

اره حق داری خونه موندن خیلییییی ادمو کلافه میک