2737
2739
عنوان

اکو ی قلب یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 43 پست
من باید بترسم ک بهم گفتن اندازه قلبت بزرگه باید هر 6ماه اکو بشی ک من بعد زایمانم نرفتم الان یک و نیم ...

عزیزم برو دور از جونت زبونم لال به خدا قلب شوخی نیست 

من دکتر گفت احتمالا افتادگی دریچه میترال هست که اکو بده که مشخص شه 

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم برو دور از جونت زبونم لال به خدا قلب شوخی نیست  من دکتر گفت احتمالا افتادگی دریچه میترال ...

ان شاءالله که قلبت صحیح و سالمه دوستم

اره منم باید برم یه سر اگه شرایط بزاره

😍😍😍😍
ان شاءالله که قلبت صحیح و سالمه دوستم اره منم باید برم یه سر اگه شرایط بزاره

مرسی گلم 😚😚

ایشالا قلب شما هم هیچ مشکلی نداشته باشه 🤩🤩💓💓

2728

خوبه باحاله بهش بگو تو مانیتور نشونت بده من که خوابم میگیره   

دفه اولته حسابی خجالت میکشی احتمالن اما براشون طبیعیه نگاهم نمیکنن اصلن. برو خیالت راحت یه غلطکه رو سینت حرکتش میده همین. فقط اگرررر بخواد یکم نقطه عمقی تریو بررسی کنه شاید یکم اون غلطکشو رو قفسه سینت فشار بده یکم دردداره اما نه دردی که تو ذهنته. مشتتو رو قفسه سینت فشار بده اونجوری. خیلی وقتا هم اصلن نمیکنن اینکارو. اصلننن نترس دوستم خیلی باحاله حتمن قلبتو نگا کن صداشم خوب گوش کن اخرشم یادت نره یهو لباستو بکشی پایین اول بدنتو پاک کن یه مایعی اولش میزنه به قفسه سینت 

خوبه باحاله بهش بگو تو مانیتور نشونت بده من که خوابم میگیره     دفه اولته حسابی خجالت می ...

مرسی گلم ممنونم ازت ترسم افتاد با حرف های شما دوستای نی نی سایتیم 😚😚😚🤩🤩

2738
مرسی گلم ممنونم ازت ترسم افتاد با حرف های شما دوستای نی نی سایتیم 😚😚😚🤩🤩

قربونت خیلی باحاله من چنبار رفتم دوس دارم خجالتمم ریخته چون نگاه نمیکنن اصلن حتی بعضی دکترا یه چیزی میدن روت بندازی اما درکل طبیعیه

عزیزم به مامان منم تازگی گفتن کمی بزرگه میشه بگی چیز خطرناکیه یا نه؟ چیکار باید بکنیم؟

بنظر من خطرناک نیس چون من تا الان خوبم نه دردی دارم قسمت قلبم نه چیز دیگه ای

اگه درد و سوزش قسمت قلبش نداره یا مشکل دیگه اب کار خاصی نمیخواد بکنه فقط هر ازگاهی حدود همون 6ماه یه اکو بده

😍😍😍😍