2733
2739
عنوان

مریض شدم...کمکککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👧ترفند

🍍 در زمان سرما خوردگی و سرفه های شدید، آب آناناس بخورید !

👌🏻 آب آناناس ۵ برابر قوی تر از شربت سینه عمل میکنه و از سرماخوردگی و آنفولانزا هم جلوگیری میکنه !

سلام منم اینطوری شده بودم دیروز رفتم آزمایش دادم با این تفاوت که سردرد و تب و تهوع هم داشتم ببخشید دیشب بالا آوردم و وضع معده ام هم بهم ریخته .

به غذات بیشتر توجه کن ،میوه رو خوب بشور ،سس اینا نخور ،غذاهای آبکی بیشتر بخور بدار سم های بدنت دفع بشه همچنین آب بخور،استرس نگیر ،آب جوش و عسل خوبه .تونستی این آخری معرکه میکنه 👇

آبلیمو تو گلتون بچرخونید  و نیم ساعت بعد غذا هم بخورید

2731

بعضی از دمنوشا که عطر و بو دارن مثل آویشن نمیشه همه موقع سرماخوردگی بخورن بعضیارو خوب میکنه بعضیا هم بدتر میشن. 

چیزای ملول 😁بخور، حتما گل بنفشه یا گل پنیرک هم بگیر بزار تو خونت هم واسه خودت همم برا بچه کوچیک موقع سرماخوردگی و گلودرد و... عالیه

بعضی از دمنوشا که عطر و بو دارن مثل آویشن نمیشه همه موقع سرماخوردگی بخورن بعضیارو خوب میکنه بعضیا هم ...

ممنونم...

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
سلام منم اینطوری شده بودم دیروز رفتم آزمایش دادم با این تفاوت که سردرد و تب و تهوع هم داشتم ببخشید د ...

ممنون از راهنماییت

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚