2726
عنوان

مریض شدم...کمکککککک

157 بازدید | 21 پست

از دیشب کل بدنم درد میکنه..استخونام...کامل بدنم بیحسه...حالم خوش نیس...بچه کوچیکم دارم...چیکار کنم بهتر بشم..اصن اعصاب بچمو ندارم😢

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا درد میکنه سرما نخوردی؟

فک کنم سرماخوردم..گلومم گرفته

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
شاید سردیتون شده باشه. ولی بهتره برید دکتر

دکتر نوبت گرفتم 10 میرم..خاستم یچیزی بگید بخورم پاشم...حال ندارم بلندشم...خیلی بده حالم...سرم گیج میره

فک کنم سرماخوردم..گلومم گرفته

پس حتما برو دکتر سرماخوردگی با خوددرمانی سمج میشه و هی گلو و ریه و اینا رو درگیر میکنه 

شوربا و استراحت و اب ولرم زیاد هم خیلی کمک میکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
احتمالا سرماخوردگی

من خیلی بد سرما میخورم...عملا یه هفته تو رختخواب میوفتم...

پس حتما برو دکتر سرماخوردگی با خوددرمانی سمج میشه و هی گلو و ریه و اینا رو درگیر میکنه  شوربا ...

10 میرم...

والا چیزی نمیشه تجویز کرد ممکنه براتون خوب نباشه . قرص مسکن بخورید  ولی حتما صبحونه بخورین یکم ...

منظورم دمنوشی چیزی بود..وگرنه خودم 10 میرم دکتر

2706