2752
2734

سلام گلم 

میشه بپرسم شما لکه بینیت تموم شد و کوچولوتون سالم اومد بغلت؟

من هفته ۲۳ام لک قهوه ایی دیذم رفتم سونو و معاینه گفت مشکلی نیست اصلا 

من من میترسم اتفاقی بیوفته😞

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شما رفتی دکتر ؟ منم الان ماه ۶ هستم لکه بینی دارم  دوبار لک دیدم

آره عزیز من رفتم دکتر. شیاف داد و آمپول پرولتون.

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
منم رفتم امروز سونو نرمال بود ولی هنوز لکه بینی دارم  بکنم آمپول داد ولی گفت اگر تا دو روز دیگ ...

شما دکتر و بیمارستان انتخاب کردی؟زایمانت کیه؟

گروه دورهمی مادران دی و بهمن و اسفند اصلا نداریم انگار آدم تجربه کسب کنه

منم رفتم امروز سونو نرمال بود ولی هنوز لکه بینی دارم  بکنم آمپول داد ولی گفت اگر تا دو روز دیگ ...

بسلامتی انشاءالله. بنظرم صبر واسه چیه؟ آمپول رو بزن

احتمالا برای نزدیکی بوده 

آهان پس نزدیکی داشتی. چون موقعی که من لکه بینی داشتم دکتر اینو ازم پرسید. گفتم نه نزدیکی نداشتم. گفت نداشته باش. پس برای شما احتمالاً از این قرار بوده 

شما دکتر و بیمارستان انتخاب کردی؟زایمانت کیه؟ گروه دورهمی مادران دی و بهمن و اسفند اصلا نداریم انگا ...

واقعا ایکاش گروهی برای مادران زمستان بود. من هفته ۲۱ هستم. ۲ روز ترشح قهوه ای داشتم. سونو دادم گفتن مشکلی نیست. همون شب یهو یه لک قرمز دیدم ولی از فردا صبحش تا الان که دوروز میگذره خداروشکر کامل ترشحاتم طبیعیه. به دکترم فعلا دسترسی ندارم بپرسم لازمه استراحت کنم یا فردا برم سرکار؟ نگفتن بهم دلیلشو. از قرص آسپرین هست که بخاطر غلظت خون میخورم یا یبوست یا کمی پیاده روی که داشتم یا شاید هوای سرد!!!

اگ گروهی تشکیل دادین برای انتقال تجربیات به منم اطلاع بدین ممنونم