2737
2734
عنوان

بارداری چقدر سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلت چیه؟ درد داری؟ تهوع؟

همه درد تز صبح چشام باز میکنم دردا یکی یکی میاد سراغم تهوع استفراغ سوزش معده تلخی دهان ترش کردن خفگی انگار چیزی راه گلومو بسته اصلا اشتها ندارم همه چی بدمزه هس گشنم بشه هم چیزی دوسندارم بخورم مزه زهرمار میدن

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
وای چرا اینجوری میگی کدوم مادری راضی میشه بچش کولیک داشته باشه بعد خودش بشینه باخیال راحت اب بخوره ...

اره درسته اما بخدا دیگه اعصاب ندارم تموم۵ ماه شب و روزت یکی باشه تنت سالم نباشه هیچ لذتی از هیچی نمیبری حتی بارداری نمیدونم شایدم من صبرم کمه اما خسته شدم خواب راحت هم ندارم حالا هم که دهنم افت زده 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728
همه درد تز صبح چشام باز میکنم دردا یکی یکی میاد سراغم تهوع استفراغ سوزش معده تلخی دهان ترش کردن خفگی ...

اووو خوبه که. من بیچاره طول سرویکسم کمه هر آن استرس زایمان زودرس دارم اصلا یک لحظه آرامش ندارم 😔😔

اره درسته اما بخدا دیگه اعصاب ندارم تموم۵ ماه شب و روزت یکی باشه تنت سالم نباشه هیچ لذتی از هیچی نمی ...

ای خواهر منم همینم ولی چ میشه کرد سلامتی بچمون از همه چی مهمتره

من همین الان از کمر درد شدید عاجزم پاهام از کشاله رون ب پایین داره خورد میشه تهوع دارم بیحالم بازم بگم؟😑

کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  
ای خواهر منم همینم ولی چ میشه کرد سلامتی بچمون از همه چی مهمتره من همین الان از کمر درد شدید عاجزم ...

عزیزم بخدا اب دهنمو هم نمیتونم قورت بدم فقط باید تف کنم منکهمن نگفتم فقط برامن سخته واقا بارداری سخته از صبح تا شب که بشه بدنم توتپ عذابه دلم میخاد معدمو بکنم بندازم دور دست منم توش ببینم چیه راهشو بسته دارم خفه میشم کی تموم میشه شما باز ماه اخراته بسلامتی زایمان کنی گلم

عزیزم بخدا اب دهنمو هم نمیتونم قورت بدم فقط باید تف کنم منکهمن نگفتم فقط برامن سخته واقا بارداری سخت ...

قربونت عزیزم 

اره بخدا میفهممت کاملا ولی میگم از ته دلت شکر گذار خدا باش این روزام میگذره نی نی بدنیا میاد بار سنگین شیشتو نیذاری زمین بسلامتی و راحت میشی😍

کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  
2740