2726
عنوان

بارداری چقدر سخته

397 بازدید | 22 پست

اسیر شدم بخدا کی تموم میشه خسته شدم روح و روانم جسمم. همه چیم بهم ریخته اخه منو چه ب بچه اه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

بچه داری سخت تره خیییییلیییی سخت تر

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش روز و شب و شمردم برسم ۱۷ هفته اخه میکفتن برم ۵ ماهگی بهتر میشم اما کو هر روز ی درد اضافه تر میشه 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2728
بچه داری سخت تره خواهر روزای خوشمونه 

کجاش سخته حداقل تنت سالمه میتونی ی لیوان اب بخوری نفس راحت بکشی بچه داری ک خیلی بهتره راضیم بچم شلوغ باشه اصلا کولیک باشه اما تموم شه این دورانم

کجاش سخته حداقل تنت سالمه میتونی ی لیوان اب بخوری نفس راحت بکشی بچه داری ک خیلی بهتره راضیم بچم شلوغ ...

وای چرا اینجوری میگی کدوم مادری راضی میشه بچش کولیک داشته باشه بعد خودش بشینه باخیال راحت اب بخوره

چقد دلم گرف

کاربر پاستیل خرسیم یهویی تعلیق شدم  

ناشکری نکن عزیزم خدا بهت نعمت داده خیلیا حسرت این روزا رو دارن من الانم که ماه اخرم بدترم هم سنگین شدم و ویار و معده درد و ورم و خیلی چیزا ولی میگم اهلی شکر چون خیلی زجرکشیدم واسه داشتنش

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2706