2737
2739
عنوان

خوابگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 21 پست
نه عزیزم من میخام برم دانشگاه ازاد. مشکلی از اون بابت ندارم. راجب خوابگاه هم من فقط میخام برم یه شهر ...

اها بعید میدونم بعد انصراف بتونی مگه اینکه مرخصی تحصیلی بگیری که دانشگاه دانشجوی خودش بدونتت و خوابگاه بده بهت که فک کنم اونم بعد انصراف باز مجبور میشی بیای بیرون ینی فوقش بتونی تا بهمن که ثبت نام کنکور هست اونجا بمونی 

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
اخه اصلا شرایط موندن تو خونه ندارم. فقط میخام دور شم از اینجا. خیلی تخت فشارم

اگه دانشگاه آزاد میری که اصلا نیازی نیست مرخصی بگیری البته اگه پولش رو داری ثبت نام کن واحد کم بردار سر کلاسا نرو بشین برا سال دیگه بخون قبول شدی برو اینو انصراف بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دانشگاه آزاد میری که اصلا نیازی نیست مرخصی بگیری البته اگه پولش رو داری ثبت نام کن واحد کم بردار ...

اخه من رشتم تجربیه. دانشگاه ازادش هم برای رشته های تجربی سخت میگیرن خیلی. مثلا ازاد پرستاری 

تیکر بارداری نیست...تیکر کنکورمه...لطفا واسه موفقیتم تو کنکور تجربی دعا کنید  
 خوابگاه نداره؟؟؟ اگه برم خوابگاه خودگردان چی؟؟؟؟

واحدهای بزرگش مثل قزوین میدونم داره ولی همه جا نه، خودگردان بعضی جاها به غیردانشجو نمیدن باید ببینی شرایط جایی که میخوای بری چه جوریه، ولی تو خوابگاه مطمئن باش نمیتونی درس بخونی 

2731
اها بعید میدونم بعد انصراف بتونی مگه اینکه مرخصی تحصیلی بگیری که دانشگاه دانشجوی خودش بدونتت و خوابگ ...

اگه من مرخصی تحصیلی بگیرم از دانشگاه ازاد....میتونم تو خوابگاه خودگردان بمونم ؟ یا حتی اونجا هم نمیشه؟؟؟

انصراف که اصلا نمیدم

واحدهای بزرگش مثل قزوین میدونم داره ولی همه جا نه، خودگردان بعضی جاها به غیردانشجو نمیدن باید ببینی ...

خب منم دانشجو میشم. فقط میخام مرخصی بگیرم همین    یعنی اگه از دانشگاه مرخصی بگیرم حتی خواباه خودگردان هم بهم اجازه نمیدن بمونم؟

عزیززز دلم چقدر این شرایطت مثله منه و منم الان انتخاب رشتمه و همین تصمیم رو دارم و فقط دعا میکنم شهر خودمون قبول بشم چون زندگی خوابگاهی سخته.اگر این پیامم رو میبینی میشه جواب بدی چکار کردی ؟ ایا شد توی خوابگاه درس بخونی یا نه ؟