2733
2739
عنوان

شوهرم میگه..

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 64 پست

[QUOTE=91465622]چرا من هی گذشت کردم تا به اینجا برسه اخه... چرا من بلد نبودم از اینکارا بکنم!!!  یه بار من کا ...[/QUOT]

توام دو بار از اون حرکتا بزنی حساب میاد دستشون... 

سعی کن وقتی خواهرات هستن نری...

یا دیر تر از همه بری....

جلوی خودت رو بگیر زود پا نشو پیش قدم شو تو کار کردن...

خودت رو مشغول کن..

انقدر دیر و اروم غذا بخور ک همه شروع کنن ب جمع کردن تو تازه سالاد بریز برو یه گوشه بخور...

اصلا هم نترس از نگاه ها و حرفهاشون.. 

موقع ظرف شستن برو دستشویی الکی ده دقه طول بده تا مجبور شن بشورن....

برو تو اتاق با تلفن حرف بزن..

اگه ازت خرید و کارهای بیرونی خواستن خیلی رک بگو نه...  بگو میخوام برم کنار همسرم باشم باهم بریم سینما و.... کار دارم و...

اصلا هم تحت تاثیر بد رفتاری ای ک ممکنه باهات بکنن قرار نگیر چون ب دم دست بودنت عادت کردن و الان بخوای عوض شی بهشون فشار میاد....

همیشه ام یه کتاب تو کیفت باشه وقتی دیدی چرت و پرت میگن برویه گوشه بگو میخوام کتاب بخونم😒😒

وقتی با همسرت میری بهترین لباس هاتو بپوش...

و پیشش بشین. براش میوه پوست بگیر .. بهش هی بگو چی میخوای عزیزم برات چایی بیارم و... 

ازش تعریف کن..

اگه محلش نداد خودت باهاش حرف بزن.. سعی کن روی صحبتت بیشتر با اون باشه...

اگه راجع ب یه موضوعی اطلاعاتش خوبه یه جوری بحث بنداز ک اون بتونه خودی نشون بده ...

و یکمم موضوعات روان شناسی و... اینا مطالعه کن...

خانوادت دوستت دارن و به فکرت هستن ولی خودت عادتشون دادی و انتظارشون از تو بالاس واسه کار کردن و...&n ...

اره خیلی دوسم دارن...ولی فکر میکنن من از اهنم... فکر میکنن من ناراحت نمیشم...

خواهدام یکم خسته باشن راحت استراحا عین خیالشون نیست خونه بهم ریخته اس یا نه...الان مهمون میاد یا نه...ولی من...فقط به زبان‌میگن تو استراحت نکردی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب کاری میکنن خانوادت. به داماد نبایید رو داد  من الان تحت تاثیر کارای حمیدم .حتی به شوهر خودم ...

البته حمید دیگه عن پرروییو دراورده بود

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕