2733
2734
عنوان

دوستان عزیز و خوش سلیقه من خرید چرم؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3860 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی عزیزم. همونطور که گفتم یکم این کیف واسه سنین بالاتره . به نظرم یه نگاهی هم به ست های کمربند . یا کیف و جاسوییچی بنداز .

ما دختریم . مسلح به خطرناک ترین سلاح جهان : مهربانی

من خرید عروسی مو چرم مشهد انجام دادم واقعا کیفیت کارهاشون فوق العاده ست. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2731
پس شما تایید میکنید نوین چرم رو از همین سایت خرید میکنم خانمی. ممنونتم

آره نوین چرم هم کیفیت کاراش خوبه من کیف و کفش برای خودم خریدم خیلی راضی ام.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

این کیف چرم مشهد کیف مدارک یا پاسپورتیه سال 92 صد و سی و سه تومن شد الان نمیدونم چه قیمته ولی اصلا استفاده نکرد و هنوز اتیکتش بهش چسبیده. میخوام برای مناسبتی هدیه بدم به برادرم یا پدرم یا عموم یا دایی یا پدرشوهرم . 

تو هم اول ببین استفاده میکنه و بکارش میاد یا نه. 

2740

من کارای چرممو از زنداییم میخرم با قیمت خیلی پایین تر از این چرمایی که اسم در کردن و خیالم راحته اصله چون خیلی با وجدانه سراسر ایرانم ارسال میکنه از همه مهم تر عکس هرچی میدم عین همونو میدوزه برام

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

سلام دوستان جایی که کیف و کفش چرمی داشته باشه حالا چه فروش حضوری باشه چه آنلاین میشناسین؟ البته با این وضعیت کرونایی اگه انلاین باشه خیلییی بهتره... اگه فقط نیم بوت یا بوت هم داشته باشه بازم اوکیه.. خودم گشتم سرچ کردم این لینکه رو پیدا کردم که ظاهرا مال چرم سورنا هست. تا حالا خرید نداشتم نمیدونم کیفیت و قیمت هاش چجوریه..کسی تو این مورد هم اگه تجربه داشت ممنون میشم راهنماییم کنن:)

https://www.sorenaleather.com/فروشگاه-حراج-نیم-بوت-چرم-زنانه/