2726

سلام دوستان گلم تولد برادر همسرمه 24 سالشه نمیدونم براش کادو چی بخرم . اهل کت و دستبند و این چیزا نیست. میمونه به نظرم لباس و ست چرم یا کیف چرم. توی شهر خودمون همچین مغازع ای که چرم خوب بفروشه وجود نداره. شما دوستان از جایی برندی چرم خرید کردین اسمش بگید من اینترنتی خرید کنم. توی نت که سرچ کردم مارک های کهن چرم. چرم مارال و چرم مشهد رو دیدم نظرتون در مورد اینا چیه

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تارا جون نظرتون برام محترمه خانمی. ولی خوب میدونی یه شهر دیگست میگم اگه اندازش نشه مجبورم باز بیارم عوضش کنم.

2728

چرم مارال و مشهد رو من از کیفیتشون مطمئنم

دقت کن سایت اصلی خودشون باشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

اش رشته عزیزم شما ازشون خرید کردین؟ راضی هستین بنظرت کیف تک بخرم یا ست چرم. قیمتاش بالاست کمی.

برباد رفت عزیزم اونم دیدم خیلی شیکه کارهاش ولی تو پیجش یکی خیلی بد تعریف کرده بود ازشون راست و دروغش نمیدونم

چقدر برات مهمه!!! قبلا هم تاپیک زده بودی..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اره امروز تولدت شوهرمه منم هنوز نمیدونم براش چی بخرم کیک سفارش دادم ولی کادو فعلا ن

منم یماه قبل از تولد عزا میگیرم تهشم انقد همه جارو میگردم هیچی پیدا نمیکنم دیگه مغازه ها میبندن مجبور میشم یچی الکی بگیرم -_-

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
چرم مارال و مشهد رو من از کیفیتشون مطمئنم دقت کن سایت اصلی خودشون باشه

سمت چرم مشهد نرو که من دیشب رفتم و واقعا اشکم داشت درمیومد از گرونی !!!! اگر حداقل دویست و پنجاه گذاشتی کنار وارد چرم مشهد بشو وگرنه از خیرش بگذر ،حداقل دویست و پنجاه ! 

2706