2737
2734
فرصت زندگی دادنو من بهش فکر نکرده بودم  در مورد خودم اگه اهدایی بگیرم خب به اون تخمک فرصت زندگ ...

درسته دوست عزیزم. تاپیکم و نظرهام هم ابداً برخورد شخصی یا با بار منفی و مثبت نبود. صرفاً نظر و برداشتم رو میگفتم و دوست داشتم دید بقیه رو به این مسئله بدونم و دید بازتری داشته باشم. اینکه به خودخواهی اشاره کردم رو برخورد منفی ندونید. 

که فردا نسل ایرانی منقرض نشه که زندگی از یکنواختی دربیاد که بلا وارث نباشیم که باقی الصالحات بشه ...

مرسی عزیزم فرصت زندگی که گفتی جواب سوال من برای گرفتن تخمک اهدایی بود 

من خیلی مرددبودم که در آخر اگه موفق نشدم که با تخمک خودم باردار بشم اهدایی بگیرم یانه ؟

همش فکر میکردم که چه لزومی داره وقتی از منو همسرم باهم نباشه که ثمره عشقمون باشه

از طرفی هم همسرمم میگه من فقط ازتو میخوام اگه نشد کلا قیدشو بزنیم ولی این فرصت زندگی بخشیدن جواب تردید های من بود

من خودم به اراده خودم باعث مبشم که یه انسان البته با خواست خدا به وجود بیاد و به بهترین نحو تربیتش میکنم و خوشبختش میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته دوست عزیزم. تاپیکم و نظرهام هم ابداً برخورد شخصی یا با بار منفی و مثبت نبود. صرفاً نظر و برداش ...

نه عزیزم ناراحت نشدم 😍

در واقع انسان سالم از لحاظ روانی کسی هست که در وهله اول خودشو دوست داشته باشه تا خودتو دوست نداشته باشی نمیتونی دیگران رو دوست داشته باشی ونسبت به دیگران دید برنده برنده داشته باشی یعنی هم من برنده هم دیگران برنده 

و برای این موضوع اول باید انسان به خودشناسی کامل برسه نقاط ضعف و قوت خودشو دریابه و تشدید یا تخفیف بده و ترمیم کنه وقتی خودش تا جایی که تونست کامل شد به خودش عشق میورزه و بعد این عشقو به جهان گسترش میده 

من ادعا ندارم که انسان کاملی هستم منم خیلی معایب دارم ولی اونارو بسط نمیدم بلکه محدودشون میکنم‌

2731
یه سوال آیا به نظرت اون بچه اگه از تخمک خود آدم‌نباشه و فقط از اسپرم همسرش یه یه تخمک اهدایی  ب ...

اگ تعصبی رو این مسئله نداشتی باشی بنظرم مهرش به دلت میوفته

اما اگ از اول تو ذهنت داشته باشی ک این بچه از من نیس بنظرم هرچقدر هم بگذره درست نشه مخصوصا اگ با بچه به مشکلی بر بخوری

من ب شخصه نمیتونم این ریسکو برای خودم قبول کنم درسته ک تو نظرم گفتم ک دوست دارم ب یه بچه محبت کنم اما اول از همه اگ ازون بچه خوشم نیاد نمیتونم این محبتو بصورت طولانی مدت ادامه بدم

حالا دیگ بستگی ب احساس و طرز تفکر شما و یا کسی ک میخواد اینکارو بکنه داره

البته بازم گفتم ک من مجردم و فقط وقتایی ک احساساتی میشم نسبت ب بچه ها این چیزا تو ذهنم میاد 

ولی فک کنم اگر روزی ازدواج کنم و در حسرت بچه باشم طرز تفکر من هم عوض بشه

مارو دور ننداز  
اگ تعصبی رو این مسئله نداشتی باشی بنظرم مهرش به دلت میوفته اما اگ از اول تو ذهنت داشته باشی ک این ب ...

آخه اینم در نظر بگیر که تخمک اهدایی و اسپرم همسرت باشه و بچه همسرت هست ها 

وبه همسرتم خیلی علاقه داری اونم همینطور؟

اونوقت چی؟ 

آخه اینم در نظر بگیر که تخمک اهدایی و اسپرم همسرت باشه و بچه همسرت هست ها  وبه همسرتم خیلی علا ...

ببین اصلا فرض کن بچه هر کسی از الان تو ناخوداگاهت دیدگاهت چیه به این مسئله؟

بچه خودت به حساب میاری یا بچه شوهرت یا به این فکر میکنی ک تخمک اهدایی از کیه؟

اگ بنظرت بچه خودته ک مشکلی نیس بنظرم اما اگ تفکرات دیگ میاد به ذهنت باید قبلش بازم امادگی پیدا کنی البته اگ حاملگی رو خودت انجام میدی فک میکنم بازم مهرش ب دلت میوفته

البته به اینم فک کن بچه ادم ک فقط نطفش نیست یا فقط شکل و قیافش نیست اون تربیتیه ک روش تاثیر میزاره پدر و مادرشن ک باهاشون زندگی میکنه

ببین اون بچه قراره تو دستای تو بزرگ شه و تفکرات تو و همسرتو بگیره ن اون زنی ک تخمکشو اهدا کرده

مارو دور ننداز  
2738
ببین اصلا فرض کن بچه هر کسی از الان تو ناخوداگاهت دیدگاهت چیه به این مسئله؟ بچه خودت به حساب میاری ...

بله روش تربیتی والدین خیلی تاثیر داره در اینکه اون بچه چه جور آدمی بشه ولی به هر حال از وجود من نیست 

البته اگه اهدایی بگیرم حتما باید بدونم از کیه از نظر بهره هوشی و میزان انسانیت و همچنین زیبایی هم برام مهمه 

اما اینکه از همسرم هست هم خیلی برام مهمه 

خودم هم به دنیا میارم و وابستگی ایجاد میشه ولی بازم مرددم

بله روش تربیتی والدین خیلی تاثیر داره در اینکه اون بچه چه جور آدمی بشه ولی به هر حال از وجود من نیست ...

من نمیتونم بیشتر ازین نظر بدم چون واقعا تو شرایط شما نیستم ولی بنظرم هر وقت حداقل۷۰٪ یا۸۰٪مطمئن شدی انجامش بده ک پشیمون نشی

مارو دور ننداز  

ميل به بچه دار شدن كاملا" احساسيه و منطق توي اين قضيه خيلي كمرنگه ... كاملا" يه چيز سرشتيه ك تو وجود ادم مياد مثل خود ازدواج و خيلي چيزاي ديگه .،،، منطقش ميگه ميل به ديدن كسي از جنس خودت و از سلولاي خودت يه جور كنجكاوي و در نهايت خوخواهي ادما...

2706