2733
2734
عنوان

حالم خیلی گرفته شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 269 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا انصاف نیست خیلی تلاش کردم  ولی نشد اصلا پیشرفت به جهنم .خدا خیلی بلا سرم اورده

عزیزم....خواهرم.هیچ وقت به دلت شک وتردیدراه نده.میدونم..پزوبزبازی اون خانوم رودیدی الان داری خداراازخودت دورمیکنی...هیچ نداده خدابی حکمت نیست...هیچ وقت بادیدن انسانهای متکبرومغرورخودت روکم نبین تومیتونی به هرچی تودلت هست برسی..ازخدابخواهدنه ازبندگان خدا

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..
2731
بله سیاست که تا دلت بخواد ولی خدا وکیلی انصاف نیست یکی مثل شما درس تحصیل کرده بخواد شوهر ازش سو است ...

من که به نامش نکردم. اما بخاطر همین دو هفته باهام قهر بود😱

گفتم والا خوبه همه چی برعکس شده.

بچه ها یه چیزی بگم. اینکه یه خانم شاغل باشه خیلی خوبه عالیه از این لحاظ که دستش تو جیبش باشه. اما برا ازدواجش خیلی بده. باعث میشه خیلی ازش انتظار بیجا داشته باشن. من ناشکری نمیکنم واقعا خدا روشکر میکنم که کار دولنی دارم. اما میبینم اونی که خانه داره شوهرش همه چی براش میخره همه چی هم بنامش میکنه. هر روز هم تو آرایشگاه ها هستن چه خرجایی برا خودشون میکنن.

ما برا خرج کردن پول خودمون هم باید جواب پس بدیم.

بخدا میبینم تو آرایشگاه زنا برا یه رنگ معمولی 700تومن میدن شاخ در میارم.اونوقت من دلم نمیاد اینطوری خرج کتم. کسی که بهم پول نمیده باید از جیب خودم بدم.

خدایا شکرتتتتت

ببخشید استارتر اینجا یاد مشکلات خودم افتادم.

اما دل منم پره. 

بذار یه ذره درد دل کنم😃

این چیزا که میگم فقط برا من نیست یا فقط شوهر من اینطور نیست. اطرافم همکارام رو که میبینم همه همین مشکلات رو داریم. 

باورتون میشه همه ماها خودمون پول پوشاکمون رو میدیم پول آرایشگاهمون پول رفت و آمد.تازه اگر نخوایم تو خونه خرج کنیم. مثلا من چون برا خونه خیلی قسط دارم میدم پول زیادی برام نمیمونه. با هرچی که می مونه باید خرج خودم رو بدم.که اونم باید قطره چکونی خرج کنم.

اول صبح پامیشیم تا ساعت 4سرکار. آخر سرم خودمون خرجمون رو میدیم.

اما خانه دارها از شوهر آدمی داشته باشن بخدا خیلی راحتترن.

کاش مردامون اینقد بی غیرت نشده بودن. 

خدایا شکرتتتتت
خیلی ممنون که راهنماییم کردید 

ازخداهم نگاه یه دسته گل....پرازخوشبختی برای خانوم نوگل...من ندیده ونشناخته دعاکردم ازته دل.....که نصیبه توبشه بهترینهاخانوم گل

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..
2740