2726
عنوان

حالم خیلی گرفته شد😔

269 بازدید | 22 پست

چرااا سرنوشتم اینطور شد هرچی تلاش کردم هیچ

چرا شانس به ما رو نمی کنه

نمی خوام انرژی منفی بدم ولی بعضی چیزا واقعا انصاف نیست

یکی رو میبینی که بدون زحمت به همه چی رسیده

الان از یک مراسم دارم میام 

دختر خالم رو دیدم .از اون دخترای بود که 

ودوسال دوسال یک کلاس رو می خوند.تا سیکل هم بیشتر نخوند.

الان باماشین مدل بالا اومد بود .چه دک وپزی .

میگفت تمام زندگی شوهرم به ناممه .خواهرم میگفت خانواده شوهرش کاملا مطیع و خواهانشن

شووهرش مثل چی ازش میترسه

اصلا با ادم حرف نمیزنه .جواب سلام هم  نمیده

بعد یکی با مدرک لیسانس باید هیچی نشه 

هرچی هم تلاش میکنیم باز خداااااا نمیخاد

خواهش میکنم سر زنشم نکنید😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه جمله ی معروفی اینجا بود هی همه مینوشتن : ظاهر زندگی دیگران را با باطن زندگی خود مقایسه نکنید &nbs ...

نه واقعا همه به حالش غبطه می خورن .دخترای فوق لیسانس فامیل مثل این شانس نیاوردن

خوب هرکی شاد باشه واقعا ادم میفهمه

2728
نه واقعا همه به حالش غبطه می خورن .دخترای فوق لیسانس فامیل مثل این شانس نیاوردن خوب هرکی شاد باشه و ...

خوشبختی برای هرکسی تعریفی داره ... انشالله شما هم برسید به خواسته هاتون  

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 

ولي به نظرم يه جاي کار دختر خاله ت ميلنگه ، نميشه همه اينايي که گفتي ، همه با هم خوب باشه ، خانواده شوهر و مطيع بودن اولين باره ميشنوم ، شمام ناراحت خوشي اون نباش خانومي ، تو دلش که نيستي 

بعد از چند سال يکي از دوستام و ديدم و با هم قرار گذاشتيم نميدونم عطرش چي بود که اومدم خونه تو مشامم بود ، موهاي خشگل و بلوند کفش و لباس عالي نگم برات ، بعد از دو سه دفعه که همو ديديم گف شوهرش کمرش داغونه پلاتين داره عمل کرده و باز هم مهره هاي ديگه ش هست که خراب باشه ،بعد از ده سال ازدواج چند ماهه که سک س نکرده چون شوهره نميتونست و بيماري دخترش ، و تنها بودن خودش واقعا نميشه از روي ظاهر. بگيم خوش بحالش

یکی تو.بیست سالگی ب هرچی میخاد میرسه تو.سی سالگی از دست میده یکی تو.سی وپنج سالگی ب اونچه ک میخاد میرسه تا اخر عمر حالشرخوبه وقتش بشه حال توهم خوب میشه فقط نا امید نشو

عیبی نداره به نقاط قوت و مثبت زندگیت فکر کن مطمئن باش اونم بدون مشکل نیست شاید ظاهرشو داره حفظ میکنه 

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

شوهر من همیشه یه مثال با حال میزنه میگه

قربونت برم خدا به یکی یه نون میدی به یکی یه نونوایی

رو زبون منم افتاده هی میگم😊😊😊😊

اسم کاربر یادم نمیمونه شاید یه تاپیک باهات بحث کنم یه تاپیک دیگه قربون صدقه ات برم 🙃🙃🙃🙃

عزیزم خوشبختی که به تحصیلات ربطی نداره. شاید درس در زمینه سیاست زنانه خوب بود. چیزی که توی مدرسه و دانشگاه یاد نمیدن.

والا من فوق لیسانسم یه کار دولتی هم دارم. با هزار بدبختی پول جمع کردم که خونه بخرم بعد شوهرم میگه خونه رو به نام خودش بزنم. بس که من رو ساده گیر آورده

اونوقت زن های خونه دار هستن شوهره خونه میخره به نامشون میزنه.

میخوام بگم ایشون هم حتما با سیاست هستن.

خدایا شکرتتتتت
عزیزم خوشبختی که به تحصیلات ربطی نداره. شاید درس در زمینه سیاست زنانه خوب بود. چیزی که توی مدرسه و د ...

بله سیاست که تا دلت بخواد

ولی خدا وکیلی انصاف نیست یکی مثل شما درس تحصیل کرده بخواد شوهر ازش سو استفاده کنه

شما هم سعی کن با سیاست باشی .چون محبت بی خودی میشه وظیفه

ممنون که نظر دادی عزیزم

2706