2737
2739
منم حوصله نداشتم کلا یه دوستی داشتم اونم   چنان رکبی بهم زد که  ....بماند   ولی ...

کلا با یه پسر حرف زدی؟من با دونفر خیلی کم در حد حرف زدن بوده اونم دوران بچه گیم ۶سال اینا پیش😂ولی این رابطه م جدی بود یه ساله

🕊پــروازکن،آنــگونه ڪـه میخواهے 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا با یه پسر حرف زدی؟من با دونفر خیلی کم در حد حرف زدن بوده اونم دوران بچه گیم ۶سال اینا پیش😂ولی ا ...

قصد ازدواجی بود مثلا  حالا شایدم واقعا قصدش ازدواج بود ولی رکب زد  نامردی کرد  منم   گفتم تورو به خیر مارو به سلامت   تموم شد ولی خیلی اذیت  زیاد داشتم 

ولی جایزه همه اون ناراحتیا و اذیتا مردیه الان تو زندگیم دارمش 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
تقریبن

عزیزدل تاکاملا دل نکنی نمیتونی ازاین سردرگمی بیای بیرون....ناخوداگاه یه امیدواهی واسه برگشتنش! واصلاح رابطه وناخوداگاه مقایسه کردنای این رابطه بابقیه! واقعاازارت میده...پس بندازبیرون ازدلت وذهنت اونچیزیکه واقعا به دردت نمیخوره...سخته..گاهی فک میکنی انگاریه تکه ازقلبتم داری میندازی بیرون! اماگاهی لازمه...دردداره اماکشنده نیست! خودتوخلاص کن ازیه رابطه پوسیده! اونوقت دلت زلال میشه واماده واسه ورود یه شخص جدیدیه شخص مناسب.....این چیزیکه تواین سردرگمی ازدست میدی عمرته!!! جوونیته! هیچ چیز بهای عمروجونیت نمیشه! ایاارزششوداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیر...پس بخواه واقعاازته دلت که میسربشه...موفق باشی...

2728
قصد ازدواجی بود مثلا  حالا شایدم واقعا قصدش ازدواج بود ولی رکب زد  نامردی کرد  منم &n ...

منم تواین یه سال خیلی اذیت شدم واس همین دیگه نمیخوام چون همش استرسه به خودم چن ماه فرصت میدم حالم سرجاش بیاد اگه آمادگیه ازدواجو پیدا کردم ازدواج کنم ولی قبلش میخوام حالم حسابی خوب بشه نمیخوام باحال بد بایکی دیگه م باشم.

منم تواین یه سال خیلی اذیت شدم واس همین دیگه نمیخوام چون همش استرسه به خودم چن ماه فرصت میدم حالم سر ...

کار خوبی میکنی برو واسه خودت بگرد مسافرت گردش   ددر    نزار چیزی تو دلت بمونه هر وقت کامل رفت گورشو گم کرد بعد اون موقع خدا بهترینو میزاره سر راحت 

😊

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
کار خوبی میکنی برو واسه خودت بگرد مسافرت گردش   ددر    نزار چیزی تو دلت بمونه هر وقت ...

هنوز نرفته منتظرمنت کشیه منه خبر نداره من بالگد پرتش کردم اززندگیم بیرون😂آره میخوام یکم رو نقاط ضعفم کار کنم رفتارای غلطمو درس کنم منتظرم امتحانام تموم شه یه چن تا کتاب روانشناسی بخرم بخونم

هنوز نرفته منتظرمنت کشیه منه خبر نداره من بالگد پرتش کردم اززندگیم بیرون😂آره میخوام یکم رو نقاط ضعف ...

کار خوبی میکنی آفرین 

2738
میدونی چی آدمومیسوزونه اونایی که لاشین میگن گذشته ت برام مهمه😐😶😂

یه بار همسرم  تو آشنایی گفت میخوای راجب گذشته هامون حرف بزنیم ؟گفتم قبلا زن داشتی  !بچه داری !رابطه جنی سی داشتی ؟خلاف شرع کردی ؟ گفت نه  گفتم دل دختریو شکستی که فردا بیاد بزنه زیر کاسه کوزه ما گفت نه گفتم پس دلیل نمیبینم راجب گذشتت چیزی بدونم 

اونم گفت حرفت  و قبول دارم منم دوس ندارم چیزی بدونم  فقط بگو کسی تو زندگیت هست گفتم آره خودت  😍تمام