2737
2734
عنوان

هديه براي كسي كه خارج زندگي ميكنه

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 37 پست
والا همشون اونجا پیدا میشه  کارهای دستی خیلی بهترن

كار دستي هم خوبه، بله، نميگم پيدا نميشن ولي خيلي گرونن اونجا، كسي نميكنه يورو بده زعفرون بخره، بهش ميگن طلاي قرمز، البته اينجا هم قيمتش بالاست، ولي خلاصه هيچكي ازش بدش نمياد! كار دستي هم خوبه، جعبه خاتم و ...

صنایع دستی و سوغات شهرهای ایران یا خوراکیای ایران ک اونجا ندارن آجیل لواشک زعفران کشک آلبالو خشکه برگه قیصی کیف چرم طبیعی دستدوز با ی بیت شعر فارسی ب خط نستعلیق روش کار شده ی تابلو خط نستعلیق و ....

نعنا خشک 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صنایع دستی و سوغات شهرهای ایران یا خوراکیای ایران ک اونجا ندارن آجیل لواشک زعفران کشک آلبالو خشکه بر ...

چقد اون کیف چرمه که گفتی خوب بود 

منم خوشم اومد   دلم خواست

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
كار دستي هم خوبه، بله، نميگم پيدا نميشن ولي خيلي گرونن اونجا، كسي نميكنه يورو بده زعفرون بخره، بهش م ...

عاقا زعفرون کف کفش از 5 یورو شروع میشه دیگه 5 یورو چیزی نیست که !24 ساعته که ادم زعفرون نمیزنه که 😁

اینکه از ایران بیاد بله خیلی میصرفه ولی خب منظورم اینه طرف خودشم میتونه بخره 

البته من رو سلیقه خودم دارم میگم 😆یه لحظه جو گرفت منو انگار استارتر میخواد واسه من چیزی بفرسته 😂

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2740