2737
2739
عنوان

هديه براي كسي كه خارج زندگي ميكنه

224 بازدید | 37 پست

اون وضعش خيلي خوبه هر سري كه مياد برام لوازم ارايش و چيزايي كه دوست دارم مياره حالا يكي از فاميلا ميخواد بره پيشش من وضع ماليم خيلي خوب نيست  موندم چي بفرستم هر چي بخوام بدم اون بهترشو داره اونجا 

اجيل اينا خوبه؟ يا فك ميكنن چيز كميه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آجیل و میوه خشک خوبه تو بسته بندی شیک.

ظروف نقره اگه ول داری یا حتی برنجی که روش میناکاری داره اینا عالیه.

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
آجیل و میوه خشک خوبه تو بسته بندی شیک. ظروف نقره اگه ول داری یا حتی برنجی که روش میناکاری داره اینا ...

ول داری=پول داری😑😐

برای سلامت کامل و شادمانی درخشان و جاودان خودم و عزیزانم سپاسگزارم  
2738

ما معمولا زعفرون و پسته میفرستیم هم ارزشمنده هم بردنش برای مسافر راحته

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

زعفران،پسته،یا وسایل دکوری سنتی،لباس طرح سنتی هم قشنگه

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....

از اینا 😁😁

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2706