2733
2734
عنوان

کیا مادرشوهرشون تنهاست؟با کی زندگی میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 35 پست
فیلم هیولا مادرشوهره تو سفر عقب نشسته بود مادرشوهرم میگفت مادرشو گذاشته عقب؟؟؟اینقدر شلوغش کرد!!!

هیچ وقت درباره اینکه میاد خونتون اونم شبا با شوهرت صحبت کردی؟ اون چی میگه؟ 

فیلم هیولا مادرشوهره تو سفر عقب نشسته بود مادرشوهرم میگفت مادرشو گذاشته عقب؟؟؟اینقدر شلوغش کرد!!!

ب نظرم تو هم هر شب بگو مامانت بیاد خونتون تا حساب کار دستش بیاد شاید شوهرت هم اعتراض کنه اونوقت تو هم به اومدن مادر اون اعتراض کن والا قهر باشین با مادرشوهرت راحت تری 

دو روز دیگه زایمان میکنه گرفتاریات بیشتر میشه آدم میخاد تو خونه خودش راحت باشه نکنه بخای با شورت بچرخی اینکه نمیشه هر شب هر شب اونجا پلاس باشه پروووو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگرم میخای این تاپیک رو نشون شوهرت بده یا یه تاپیک دیگه بزن منو صدا کن بیام همین حرفا رو بزنم تا نکنه به خودش بیاد ولی تو اصلا تو تاپیک از مادر شوهرت بد نگو که از چشم شوهرت نیوفتی

هیچ وقت درباره اینکه میاد خونتون اونم شبا با شوهرت صحبت کردی؟ اون چی میگه؟  

اره میگه مادرمه نمیتونم بگم نیا 

منم گفتم خب چهار شب اینجاست دوشب بره خونه خواهرت 

تقصیر شوهرم‌ نیست مادرش بدون خبر پنج عصر اینجاست بدون اینکه شوهرم بهش زنگ بزنه هربار هم به شوهرم میگه من فقط خونه شما راحتم 

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2728
اره میگه مادرمه نمیتونم بگم نیا  منم گفتم خب چهار شب اینجاست دوشب بره خونه خواهرت  تقصیر ...

نمیدونم والا اگ شوهرت واقعا خوبه و میدونی که ارزشش رو داره پس مادرشو تحمل کن اگ چیزی بگی خودت از چشم شوهرت میوفتی  مطمئن باش

عصر به عصر برو به یه بهونه ای بیرون

یا قبل از اینکه شوهرت بیاد تو برو خونشون بعد شوهرتم بیاد همونجا، شما چندد شب اونجا باشید

وای چ ادمایی پیدا میشن 

وای وای

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود