2726

خونشون میمونن یا میدن خونه بچه هاشون؟

مادرشوهرمن مارو ول نمیکنه میخوام ببینم عادیه؟

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهر من شوهر داره. از خدا میخوام پدرشوهرم بعد مادرشوهرم به رحمت خدا بره چون اصلا تحمل ندارم مادرشوهرم بیاد بشه خانوم خونه ی من( همچین آدم دیکتاتور و حکومت پرستی هست شوهرمم که بچه ننههههه)

اووووفففف اعصابم داغون شد

باید مستقلش کنید . مثلا یه هعته بزاریدش برین سفر . دلیلی نداره اویزون کسی باشن من مادر بزرگام هر دوشون تنها زندگی میکنن ما هم سر میزنیم بهشون گاهی هم دعوتشون میکنیم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
با پسرش که هنوز مجرده هست اما اگه ازدواج کنه فک کنم زیاد بره بیاد مادر شوهرت همیشه تو سفر  همر ...

حتی ماه عسل هم باهامون اومد😢انگار فقط شوهرمن بچشه

باید مستقلش کنید . مثلا یه هعته بزاریدش برین سفر . دلیلی نداره اویزون کسی باشن من مادر بزرگام هر دوش ...

ما یکبار بدون مادرشوهرم رفتیم سفر زنگ زد هرچی رسید به من گفت که تو نخواستی من باهاتون بیام سفر زهرمارمون شد اینقدر الکی دعوا کردیم با شوهرم

چه بدددددد این دیگه واقعااااااا زشته

اگه بگم سفر ماه عسلمون رفت اتاقی که تخت دوخوابه داشت رو برداشت واسه خودش و اتاقی که دوتاتخت یکنفره داشت شد واسه ما باورت نمیشه

مادرشوهر من شوهر داره. از خدا میخوام پدرشوهرم بعد مادرشوهرم به رحمت خدا بره چون اصلا تحمل ندارم مادر ...

دقییییقا مادرشوهرم شده خانم خونه ما!!!

تو همه چی دخالت میکنه ما میریم تو اتاق میخوابیم تا نصف شب صدای تلویزیون میاد صدای درب کابینتا  و....

2706