2737
2734

من مهندسی ذهن ثروت رو تمرین کردم واقعا جواب گرفتم و در زندگیم معجزه دیدم. البته استاد گیلکی رو خارجی ها بیشتر میشناسند . من تو فرانسه پیش یک پزشک رفتم اونجا دکتر گیلکی رو به من معرفی کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مهندسی ذهن ثروت رو تمرین کردم واقعا جواب گرفتم و در زندگیم معجزه دیدم. البته استاد گیلکی رو خارجی ...

سلام. میشه بیشتر توضیح بدین. نمیدونم چرا فیدبک مثبت نگرفتم و نمیتونم اعتماد کنم

بله من در دوره های nlp شرک کردم. این علم به کنترل ذهن می پردازه. همچنین میتونید برای لاغری و کاهش وزن، از بین بردن خاطرات بد، ثروت و ... ازش استفاده کنید. من برای فوبیا ترس از ارتفاع در کلاس های استاد سجاد زمانی شرکت کردم و در حالت خلسه با ناخودآگاهم ارتباط برقرار کردم. روش جالبیه

حتما از روش ان ال پی برای ترمیم رابطه و بازگشت عشق به زندگی استفاده کنید.

2731

دوستان من این آدم رو میشناسم سال های قبل که ایران بود کلاساشو شرکت کردم درسته حرفای خوبی میزنه تو سایتش و کانال تلگرامیش ولی کلاهبرداره حرفه ایه و واقعا گولشو نخورید به هیچ وجه و خودتون میدونید به حرف من گوش بدید یا ندید وظیفه من گفتن بود

اهداف من اينا نبود ولي خيلي تو روحيم تاثير داشت از اون كرختي و بي انگيزگي كه داشتم در اومدم متوجه شد ...

سلام عزیز 

می شه بپرسم‌کجا رفتید و ادرسشو بدین

یا اگر جایی مطمئن می‌شناسید معرفی کنید

دکتر گیلکی واقعا بی نظیر هستند. دوستانی که به ایشون مراجعه کردند هم خودشون میدونند دارند راجع به چه کسی صحبت میکنیم. و دوستانی که قضاوت بیخود میکنند ای کاش حداقل یکبار مراجعه داشتند بعد قضاوت میکردند. من با اینکه از علاقمندان ایشون هستم ولی خوشحالم که ایران نیستند تا بعضی قضاوت های بیهوده را بشنوند .