2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جوابی گرفتی

تو زندگي روز مره خيلي بينش هاي خوبي بهم داد 

تو زندگي خودمو اطرافيانم نتيجشو دارم ميبينم 

ذهنه كه داره مارو به هر طرف ميكشونه وقتي اگاه باشيم بهش ميتونيم به چيزايي كه ميخوايم برسيم

2728
چه جالب مهندسي ذهن كلاساشو رفتم ولي دكتر گيلكي نه نشنيدم خيلي جواب گرفتم از علم nlp  شما تجرب ...

جدی جواب گرفتید؟ یه فایلی داره به اسم  شفادهی چاکرا و رفع بستگی های زندگی 

نوشته که آدم و از دور باطلی که براش اتفاق میفته تو زندگی نجات میده ولی ۳۱۹ تومنه قیمتش 

قیمتشم کم نیست گفتم اگه کسی جواب گرفته منم بگیرم 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
تو زندگي روز مره خيلي بينش هاي خوبي بهم داد  تو زندگي خودمو اطرافيانم نتيجشو دارم ميبينم  ...

به چی رسیدی ؟ ازدواج؟ کار؟ بچه؟...

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
جدی جواب گرفتید؟ یه فایلی داره به اسم  شفادهی چاکرا و رفع بستگی های زندگی  نوشته که آدم و ...

من اينو نميدونم ولي يه كلاسايي بود ميرفتم به اسم مهندسي ذهن كه خيليم طولاني بود تقريبا يكسال هر جمعه بود از ساعت ٩صبح تا ٣بعدازظهر وركشاپ بود 

علم nlp رو ياد ميداد كه ذهن ما داره دقيقا چي كار ميكنه از چي تاثير ميگيره و ما چجوري ميتونيم از اونا ديگه تاثير نگيريم يه جورايي مديريت كنيم زندگيمونو خيلي مباحث داشت نميتونم جز به جز بگم 

سلام. شما تهیه کردین؟ نتیجه گرفتین؟

سلام بله گرفتم هم پاکسازی چاکرا هم جذب عشق 

من خیلی مستمر تمرینا رو انجام ندادم که بگم نتیجه چقدر خوب بود ولی پراکنده که انجام میدم واقعا احساس خوبی بهم میده 

سلام بله گرفتم هم پاکسازی چاکرا هم جذب عشق  من خیلی مستمر تمرینا رو انجام ندادم که بگم نتیجه چ ...

وااای مرسی از اینکه جواب دادین🙏🌺

میشه بیشتر توضیح بدین! یعنی شبیه تبلیغاتش نیست؟ پاکسازی چاکرا باعث بهبود بیماری و رفع طلسم و اینا میشه واقعا؟ مضمونش نصیحت و اینا هست یا چی؟

وااای مرسی از اینکه جواب دادین🙏🌺 میشه بیشتر توضیح بدین! یعنی شبیه تبلیغاتش نیست؟ پاکسازی چاکرا با ...

رفع طلسم و اینا رو نمیدونم 

ولی مثلا از اولش با امواج فراصوت شروع میکنه باید اون چیزایی که دکتر میگه رو تصور کنی.مثلا میگه نور رو تو چاکرای اولت ببین و حس کن و همینجوری همه چاکراها رو پاکسازی میکنه باعت میشه همه انرژی های منفی و از خودت دور کنی. یه تمرین ۱ ساعته اس که هرشب باید انجام بدی تا نتیجه بگیری.

جذب عشقم تقریبا همینجوریه بعد مثلا یه تیکه اش میگه که عشقتو تصور کن که با نور بهم متصل شدید و اینا.اونم تقریبا ۴۰ دقیقه اس.

کلا همه چی با تصورات خودت پیش میره باید چیزایی رو که دکتر میگه رو تصور کنی تا کامل به اون چیزی که میخوای برسی 

2706