2737
2734
عنوان

چرا بد شوهرتون رو میگین؟؟!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 171 بازدید | 18 پست
اینجا جای درد دل و مشورت گرفتنه، بیایم خوبیاشونو بگیم که چی بشه؟ مثلا من تاپیک بزنم بگم در جریان با ...

والا اکثر راه حلا طلاق،گرفتن مهریه س بدون اینکه بدونن شاید خانمه یه مشکلی داره شاید شوهری که خیانت کرده زنش براش کم گذاشته شاید زنه هم بد بوده همش میگن شوهره اینجوره اونجوره.همش قضاوت الکی در مورد خانواده ای که نمیدونن کین چین...شاید ایناعروس گری میکنن مادرشوهرم حرصش میاد دخالت میکنه.

بیخیال کل دنیا
واقعا کسی هم بگه میگن چرا پز میدی؟      

بنظرم اگه کسی بیاد بگه چجوری با شوهرش و خانوادش رفتار میکنه وباعث ارامش و رابطه قویشون میشه خیلی بهتره حداقل بعضیا که اول زندگیشونه یا مشکل جزیی دارن یاد میگیرن چکار کنن

بیخیال کل دنیا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اکثر راه حلا طلاق،گرفتن مهریه س بدون اینکه بدونن شاید خانمه یه مشکلی داره شاید شوهری که خیانت ک ...

والا عزیز اینجا هر کس نظر شحصیشو میگه، راه حل تخصصی نیست که، کسی هم که مراجعه میکنه اینو میدونه

بعدم به هر کی میگی برو مشاور یه بهونه میاره

مردی که خیانت کنه راه حل نداره که، نظر منم طلاقه، حالا علت هرچی باشه حتی کم گذاشتن زنه راهش خیانت نیست، این توجیه آدم مریضه، مگه مردا کم بذارن ما فوری میریم با یکی دیگه؟!!

در مورد خانواده شوهر جو یه طرفه است قبول دارم اما خب بعضی موارد مشخصه که حق با کیه

زنه میگه شوهرم همه حقوقش قسطه از درآمد من میبخشه به داداشش. میگه کلید خونمو دارن وقت و بی وقت میرن میان، هزار تا مورد اینجوری

2731