2733
2734
عنوان

انتظار خاصی از همکارام ندارما ولی…

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم بهشون میگفتم ازم نپرسن چون ناراحتم می‌کنه خیلی رک  یادمه پایان نامه کار میکردم چون دیر ...

اتفاقا گفتم بهشون وضعیت بهتر شده و سوال نمیپرسن ولی خوب دلسوزیه هست دیگه

منم متنفرم از اینکه کسی دلش واسم بسوزه احساس بدبختی بهم میده که مثلا الکی بهم بگن فلانی خوش به حالت دغدغه این چیزا رو نداری! 

یا جوری رفتار میکنن که انگار درکشون نمیکنم! مثلا میگن الان تجربه نداری باردار بشی میفهمی چقدر سخته!

یا مثلا یه سوال بپرسم میگن نمیشه توضیح داد باردار بشی میفهمی! 

نمیخوام این جمله ها رو بشنوم 

پست دو تا بالاترمو بخون لطفا 

عزیزم اگه نمیخواستی و خودت نمیگفتی که عقب انداختی اونا میخواستن از کجا بفهمن که تو پریود میشی یا نمیشی یا اینکه عقب انداختی یا نه 😐 پس همه چیز به خودت مربوطه ازین به بعد اگه خواستی کسی چیزی ازت نپرسه در مورد اون چیز به کسی هیچی نگو . الانم بگو دیگه تصمیم نداریم فعلا بهش فکر کنیم تا ببینم بعدن چی میشه شاید اینجوری دیگه ازت چیزی نپرسن.

2731
عزیزم اگه نمیخواستی و خودت نمیگفتی که عقب انداختی اونا میخواستن از کجا بفهمن که تو پریود میشی یا نمی ...

خیلی معمولی و طبیعیه که آدم توی جمله ش خیلی عادی بگه پریود نشدم زده به اعصابم اعصابم به هم ریخت‌ه ست!

دیگه گیر سه پیچ بهت بدن

همکارام دوستهام محسوب میشن با هم خوبیم دشمنم نیستن که

این حرفا و اصرار ها از یه دوست بعید نیست 

میگم انقدر توی این مساله کنجکاوی کردن که بی بی چک خریدن به زور فرستادنم سرویس بهداشتی اتاقم

پشت در وایستاده بودن دو تا شون که جواب بهشون بدم 

توی موقعیت آدم چه میدونه چه اتفاقی قراره بیفته! مخصوصا وقتی توی اقدامی و شوهرت مشکل داره و بی بی چکت مثبت هم میشه! تا قبل اون نمیدونستن که توی اقدامم!

خیلی معمولی و طبیعیه که آدم توی جمله ش خیلی عادی بگه پریود نشدم زده به اعصابم اعصابم به هم ریخت‌ه ست ...

محکم باش همونجور که تو امضات زدی باش . انشااله بزودی زود مامان میشی اینکه مشکلی نیس درضمن ازین ببعد رازتو تو دلت نگه دار🌷

اتفاقا گفتم بهشون وضعیت بهتر شده و سوال نمیپرسن ولی خوب دلسوزیه هست دیگه منم متنفرم از اینکه ک ...

اون دیگه از بی مبالاتیشونه  از رو‌دلسوزیه ولی میفهمم چقدر سخته بزات

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
اون دیگه از بی مبالاتیشونه  از رو‌دلسوزیه ولی میفهمم چقدر سخته بزات

آره سخته چون جوابی برای حرفاشون ندارم

قبلا میگفتم فعلا زوده فعلا نمیخوایم بذار شرایط درست شه و… 

الان همینم نمیتونم بگم😅 

2738
آره سخته چون جوابی برای حرفاشون ندارم قبلا میگفتم فعلا زوده فعلا نمیخوایم بذار شرایط درست ...

عزیزم 😞😞😞

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.