2733
2739

سلام. 

خانوما من چن ماه اول زندگیم با پدرشوهرم اینا زندگی کردم تا خونه بگیریم...موقعی ک خاستم خونه بگیرم خیلی اذیتم کردن.. . بماند با چ بدبختی جدا شدم.

از وقتی جدا شدم همش دم گوش شوه م میخونن برگرد 

شوهر احمقم تا ى کم پول کم میاره میگ برگردیم اونجادر صورتی ک شرط ازدواج من همون بود ک بعد چن ماه باید جدا شیم.

تا بحث حاملگی پیش اومد 

تو اقدامم هر چندوقت ى بار میگف بیا برگردیم خونه بابام پولامونو جمع کنیم.

تا زد و الان حاملم 

الان همش میگ باید برگردیم من نمیتونم از پس مخارج بر بیام (درصورتی ک دروغ میگ و پول داره)

اینقد فشار عصبی رومه دارم منفجر میشم 

دلم میخاد هرچی دم دستمه خورد کنم

فکر برگشتن ب اون زیر زمین نم زده داره میکشتم

ای خداااااااا

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪
یه ماه بعد تازه اثر میزاره چقدر زیاد ممنونم عزیزم

آره عزیزم اونم کم کم

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@dopamineخانوم    

آره عزیزم حرف منطقی زدن اگه انشالله ب مرور شما رو ب بهبودی بری قانونا باید دز دارو کم و تا یکجایی قطع بشه در غیر این صورت و مصرف طولانی مدت بدن نسبت ب همون دارو هم مقاوم میشه و دز دارو بالامیره و قطعش کار سختی میشه 

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟
2731
آره عزیزم حرف منطقی زدن اگه انشالله ب مرور شما رو ب بهبودی بری قانونا باید دز دارو کم و تا یکجایی قط ...

خیلی خیلی متشکرم که اومدی و راهنماییم کردی❤

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪