2733
2734
عنوان

چجوری با همسرتون ازدواج کردید؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3379 بازدید | 118 پست
منم مجردم  فقط با یه پسره هندی که عاشق شعرای سعدی و حافظ هست تو اینترنت آشنا شدم شاعر هم هست ه ...

بگو برات اواز هندی بخونه بین درختا😆😆😆

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من شوهر ندارم😐 تازشم دوس پسرم ندارم😟 پس در نتیجه هیچی برا تعریف ندارم میشینم یه گوشه میخونمتون😐 ...

ببخشیدعزیزم پس امضات واسه کیه؟؟

واسه ی خوشبختیه من و همسرم صلوات بفرسین لطفا😍😘
اگه نگن داری داری دروغ میگی من ۱۷۴ ام،همسرم ۱۹۴

عه خخ من 172 ام چرا بگن دروغ !!!اها شاید چون دختر قد بلند کمه. من ولی شوهرم زیاد بلند نیست نسبت به من 180 هست قدش 

قبل ازدواج میگفتم بش به نظرتون زنو مرد باید حدودا چه اختلاف قدی داشته باشن ک خوب باشه و زن بلند زیادی دیده نشه خخ پیگفتم ک بفهمه من بلند تر دوس دارم یکم اما با خونسردی میگف 8 سانت اختلاف خیلی خوبه خخخخخ دقیقا اختلاف قدپ با خودشو به عنوان استاندارد فتوا کرد

2740
وااای خیلی خوشمزه و شیرینه این بهم رسیدنا

اره حتی الان که ده ساله گذشته هنوزم یادمون میوفته انقد میخندیدم حالا خانوادش هنوز ننیدونن منم میخاستمش همیشه میگن وای ما چقد اومدیم رفتیم تا تو عروسمون شدی 🤣🤣

ببخشیدعزیزم پس امضات واسه کیه؟؟

برا شما نی نی سایتیای گل که همیشه لبخند بزنین😍

هیچ وقت از این زاویه نگا نکرده بودم که برا یکی دیگ باشه برم عوض کنم😂

هر کیو ببینم تو امضاش صلوات خواسته میفرستم ، فقط حسش نیس بگم😑😄