2733
2739
عنوان

احساس پوچی میکنم کسی میتونه کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 145 بازدید | 20 پست
چیکار کنم بنظرت؟ بیخیال کار بشم؟ 

نه مگه بقیه ک سر کارن چی بیشتر میدونن، اگه فک میکنی نیاز  ب کار دادی حالا ب هر دلیلی، برو دنبالش ، حتما ک نباید تو رشته خودت باشی، لای درس و کتابا هم دنبال زندگی نباش، و اگه هم شرایط استخدام و ...داری خب ازمونای اموزش و پرورش و..رو دنبال کن ببین کی هست؟ نیازی دارن یا خیر، و یا پیش دبستانی یا مهد یا مراکز ترک اعتیاد برو سر بزن

هم مشکلم اینه ک مدرک دارم و سواد ندارم هم مشکلم اینه ک سر کار نیستم دوس دارم برم سر کار

خوب حتما مگه کارت به مدرک مربوط باشع الان هیچکی سر کار خودش نیست.ضمنا اگه مدرکتو گرفتی پس سوادشو داری فقط اعتماد بنفست پایینه .عین خیلی های دیگه مدرک نخریدی اینو میگی.خیر سرت روانشناس مملکتی یکم اعتماد بنفس داشته باش.

تو خود منی❤A❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیا مثلا؟ 

خب ببین میتونی همون کتابای درسیت مثل شخصیت شناسی

یا کتاب جامع دی اس ام ۵رو بخونی باز با دقت البته

یا کتابای مثل بیشعوری مثل قلعه حیوانات مثل لطفا گوسفند نباشیم

یکم دیدتو به دنیا وسیع تر کنی

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
شنیدم یکی از همکلاسیای دانشگام فوق  لیسانسشو گرفته و بعنوان مشاور جایی کار میکنه برای خودم و بی ...

با مدرک لیسانس مشاور هم بشی مشاور خوبی نمیشی وقتی هیچیم تجربه نداری میتونی بری تو کلینیکا بعنوان کار اموز بری بدون حقوق حداقل کار یاد بگیری

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی
2731
مرسی عزیزم

خواهش میکنم عزیزم 

موفق باشی