2726

لیسانس روانشناسی دارم ولی سوادم کمه چون درسامو همه رو شب امتحانی خوندم هیچی بلد نیستم دوس داشتم کارمند باشم ولی کار نیست اگرم باشه اعتماد بنفس ندارم میترسم نتونم از پسش بر بیام تو خونه هم با شوهرم مشکل دارم گاهی جر وبحث میکنیم بعد خودم خجالت میکشم ک روانشناسی خوندم ولی نمیتونم حداقل مشکلات خودمو با ارامش خل کنم چیکار کنم؟ 

کتاب بخون

کتابای روانشناسی مشهور

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

الان دقیقا مشکلت چیه؟مدرکی که داری ولی هیچی ازش نمیدونی؟اگه نگران اینی که نگران نباش مملکت ما پره از این آدما حالا خوبه تو سر کارم نیستی بخوای زندگی یه سری آدم به خطر بندازی انقد اون بالا بالاها هستن کلا سواد ندارن.پس ناراحت نباش😊

تو خود منی❤A❤
الان دقیقا مشکلت چیه؟مدرکی که داری ولی هیچی ازش نمیدونی؟اگه نگران اینی که نگران نباش مملکت ما پره از ...

هم مشکلم اینه ک مدرک دارم و سواد ندارم هم مشکلم اینه ک سر کار نیستم دوس دارم برم سر کار

خانه داری دیگه الان؟ 

زمانتو بذار برا مطالعه کردن

تو نت و تو نی نی سایت چیزی پیدا نمیکنی

اگر میخوای تغییری تو زندگیت ببینی خودت اول باید کمی تغییر کنی

اولین کتابهایی هم که میری سراغشون بنظرم راجع با روابط مرد و زن و خانواده و اینا باشه 

پاس کردن دروس امتحانی تو دانشگاهها ک چیزی یاد نمیده، فقط شما نیستی ک بلد نیستی، شما ک لیسانسس دکتراشو میشناسم سر درنمیاره، البته تقصیری هم نیست، چ روانشناسی و چ سایر رشته ها تو دانشگاهها چیز خاصی یاد نمیدن، ادم تو زندگی و تو موقعیت ها درس میگیره. منم فوق روانشناسیم کارم میکنم ولی واقعن اعصاب میخاد.  در ضمن اونجور ک باید هم تو رشته م ماهر نیستم، ولی پایان نامه خیلی عالی  کار کردم.  

در مورد برخورد با شوهرت زیاد به رشته ای که خوندی متکی نباش بیشتر سعی کن مشکلاتتو با جوانب بسنجی و منطقی حل کنی  بخوای به این فکر کنی که من روانشناسی خوندم الان چی آموزش دیدم و باید چی کار کنم تا موقع  اعصاب خوردت همه چیو خراب کرده

2706