2737
2734
عنوان

گردش رفتن همسر با دوستان

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبیعیه اول ازدواجتونه احتمالا خب کمکم ازینجا شروع کن ک دوستاتو دعوت کنی خونت بعد تو برو خونشون کم کم ...

واقعانم شانس اورده منو داره ها

چی میخاس؟خوشگل شیطون ناز مامانی مهربون جیگر وووییی فدام بشه الهیییی

یکم کوچولوووووووووو غرغرو

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
2728
۳۰ سال مجردی رفته بیرون بس نیست.پس من چی؟

مردا باید ماهی یه بار برن بیرون حداقل نصف روز که ریکاوری بشن رفتارشون با خانوماشون بهترمیشه درصورتیکه باسیاست رفتارکنی.ازنظر من سالی به باره

خدارو میشه توجمله"عجب شانسی اوردم"حس کرد.خداکنه ماهم همیشه شانس بیاریم.یه صلوات لطفا😘
۳۰ سال مجردی رفته بیرون بس نیست.پس من چی؟

نمیخوای ک تورو بعنوان کسی ببینه ک از وقتی وارد زندگیش شدی آزادیشو گرفتی 

کی گفته شروع زندگی مشترک ینی پایان زندگی شخصی بعد ازدواج فقط دوستات کمرنگ میشن اگه بخوای زندگی شخصیشو پاک کنی و خودتو جایگزینش کنی خیلی زود ازت دور و زده میشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ماهم نامزدیم سخت نگیر

نمیخوام بره. هرروز سرکارش همدیگه رو میبینن. هفته پیش میگفت من انقدر دوستت دارم مجردی بیرون نمیرم و میگم تو راضی نیستی . حالا الان.....

دیشبم میگفت دلم برات تنگ شده

فهمیدم همش چرته😩😔😔