2726
عنوان

گردش رفتن همسر با دوستان

332 بازدید | 36 پست

شما با این مسئله مشکل دارین که همسرتون با دوستاش مجردی بره بیرون؟

تعداد رای : 41
نظرسنجی
مشکل دارم
29
70%
مشکل ندارم
12
29%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اوایل داشتم ولی حالانه

چون درک میکنم که نیازداره باهاشون بگرده حرف بزنه

خیلی چیزاهم جلومن نمیشه بیان کرد وبادوستاش راحته

دقیقامثل ماخانوما

گاهی دلمون میخوادبراچنددقیقه هم که شده بادوستامون باشیم یه حرفایی یه چیزایی هست که دوست داری بادوستات درمیون بذاری.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
چیکار کنم که نره؟ 😭

بجای محدود کردن شوهرت توام مث اون باش آزاد ب خودت برس با دوستات برو بیرون باشگاه برو پارک مهمونی

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
چیکار کنم که نره؟ 😭

هرچقدرسعی کنی محدودش کنی بیشترازت فاصله میگیره

ولی اگه تاگقت میرم بگی برو 

خودش جذبت میشه ومیفهمه بحاطراون میگی برو

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

من خودمم مجردی با دوستام کافه و رستوران میرم.. سوهرمم حق داره.. ولی جفتمون دیگه گندش رو تو این مورد در نمیاریم ک هر ساعت با بقیه باشیم

نظری کن به دلم... حال دلم خوب شود.   

مشکل ندارم. هم اون میره هم من . از نظر روانشناسی ام آدم باید گاهی در جمع دوستان بدون همسرش باشه.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706