2737
2734
عنوان

چجوری از نامزدم انتقاد کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 26 پست
آروم آروم آروم... خیلی طول میکشه باید صبوری کنی که ناراحت نشه. من باشم گاهی در گوشش آروم تذکر میدم، ...

واییی رو سفره بلند میشه همینطور یچی میخاد خودشو خمممم میکنه من دیوونه میشم وقتی میبینم

دیدم اتفاقا وقتی اومد تو اتاق باهم حرف بزنیم دقیقا همونطوری نشسته بود ک الان میشینه و من دوست ندارم ...

اشکالی نداره دیگه شده سعی کن اروم اروم حلش کنی یهو ک بهش بگی بدترمیکنه شاید بدش بیاد با شوخی بهش بگو ببین چطوره بایدصبر داشته باشی زیادیم ازش تعریف کنی گاهی اوقات برعکس میشه شایدمغرپر بشه شایدم ن

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکالی نداره دیگه شده سعی کن اروم اروم حلش کنی یهو ک بهش بگی بدترمیکنه شاید بدش بیاد با شوخی بهش بگو ...

اهان . طفلک بدم نیس اما من دلم یه نامزد با کلاس میخاد 😞😂

اهان . طفلک بدم نیس اما من دلم یه نامزد با کلاس میخاد 😞😂

منم خیلی اینچیزابرام مهمه ولی وقته همسرم حوصله‌نداشته‌نباشه‌سرلباس‌پوشیدنش‌اذیت‌میشم

2728
منم خیلی اینچیزابرام مهمه ولی وقته همسرم حوصله‌نداشته‌نباشه‌سرلباس‌پوشیدنش‌اذیت‌میشم

حالا خداروشکر از نظر لباس پوشیدن اصلا هیچ مشکلی نداره خودش خیلی حساسه اما من فقط طرز حرف زدن و ی سری حرکاتش رو اعصابمه

حالا خداروشکر از نظر لباس پوشیدن اصلا هیچ مشکلی نداره خودش خیلی حساسه اما من فقط طرز حرف زدن و ی سری ...

درست میشه باید زمان بدی بهش

واییی رو سفره بلند میشه همینطور یچی میخاد خودشو خمممم میکنه من دیوونه میشم وقتی میبینم

خب همونجا در گوشش بگو اینجوری بده مثلا لباست میره بالا زشت میشه، بگو یکی بهت برسونه. ولی خیلیم تذکر بدی حس بدی بهت پیدا میکنه. شاید مثلا یه بار باید بشینی باهاش حرف بزنی بگی اگر ناراحت نمیشی میخوام رو یه سری چیزا نظرم رو بگم. بعد همشو بگی، بگی اینا معنیش این نیست که من خودم رو بهتر میدونم یا چی، فقط نوع دیدمون و بزرگ شدنمون فرق داره. یا یه کتاب آداب معاشرت بهش هدیه بده یا بخون براش تعریف کن یه کتاب میخوندم اینا توش بود. 

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2738
تازه جالب اینجاست ااقا از منم قشنگ انتقاد میکنه رااحت همش میگه منو تو باید عیب های همدیگروبهم بگیم م ...

خب پس اگر با هم از این حرفا ندارید چرا راحت نمیگی بهش

من کلا آدمی هستم ک نمیتونم انتقاد کنم

میدونم منم خودم همینجورم، من بخوام انتقاد کنم همش حس میکنم دارم دل طرف رو میشکنم، ولی میبینم بقیه خیلی راحت یه چیزی به یکی میگند. ولی الآن بعد از دو سال و نیم که از ازدواجم گذشته فهمیدم باید انتقاد کنم، خواسته هام رو بگم و خودم رو هم توی زندگی در نظر بگیرم. کم کم شناختم هم که بالا رفته مهارت انتقاد کردنم هم بهتر شده، فقط گاهی به اوایل ازدواجم که فکر میکنم به خودم میگم چجوری بهش فلان چیز رو نگفتم؟ چرا تحمل کردم و انقدر خودم رو اذیت کردم؟؟