2726
عنوان

چجوری از نامزدم انتقاد کنم

218 بازدید | 26 پست

نامزدم خییلی خوبه اما بعضی وقتا یکارایی میکنه منم اصلا خجالت میکشم بهش بگم و نمیتونم مثلا بد میشینه بخاطر همین تو فامیلامون هیجا دلم نمیخواد بریم مهمونی و مثلا طرز صحبت کردنش من همش بهش گوشزد میکنم اما وقتی ک ی عمر تو خونشون بد حرف زدن خب یاد نمیگیره 

آروم آروم آروم... خیلی طول میکشه باید صبوری کنی که ناراحت نشه. من باشم گاهی در گوشش آروم تذکر میدم، یا یه وقتایی رو بقیه مثال میزنم میگم انقدر بدم میاد یکی موقع غذا خوردن حرف بزنه، یا میگم تو کت همیشه خیلی قشنگ غذا میخوردی چرا الآن ملچ مولوچ میکنی.

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مثال میزنما، حالا شما حساسیتت چیزای دیگست، مقلت بگو اونجوری میشینی از فلان زاویه فلان جات فلان جوره. هم شوخیه هم تذکرت رو دادی

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤

شما خوب حرف بزن . خوب بشین . ایشون نگاه به شما میکنه 

به خانوادت میکنه تغییر میکنه 

تو جمع اقا... هرچی اسمش ی اقا بیار اولش بگو

همش بالا ببرش و ازش ب خوبی یاد کن 

یاد میگیره

حسابی دعواش کن من شوهرم خیلی بد میخندید بهش یسری گفتم شبیه جواد رضویانی یادم نمیاد دیگه اونجوری خندیده باشه🤣🤣🤣🤣

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
حسابی دعواش کن من شوهرم خیلی بد میخندید بهش یسری گفتم شبیه جواد رضویانی یادم نمیاد دیگه اونجوری خندی ...

بنظرم بدون دعواهم ب حرفم گوش کنه اما من نمیدونم چجوری دلم میخاد همه ی حرفامو یدفعه بهش بزنم اصلا حوصلم نمیشه دونه دونه بگم 

خب مگه تو خواستگاریو رفتو امدا اینارو ندیدی

دیدم اتفاقا وقتی اومد تو اتاق باهم حرف بزنیم دقیقا همونطوری نشسته بود ک الان میشینه و من دوست ندارم اما نمیدونم دوسش داشتم خب ب چشم نیومد 

2706