2737
2734
عنوان

سردی رابطه ام با همسرم خیلی کمتر شده..بگم چیکار کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 42 پست
من از حدود ۶۹ به ۶۰...ولی سایز از ۴۲به ۳۸..البته یه شلوار ۳۶ هم از قبل داشتم اندازه امه.. اول در کم ...

عزیزم آفرین ایشاالله موفق باشی😍

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍
نگا نكن واجب ني كه  فكرتم واسع خودت نگهدار گلم😊

باشه شما خودتو ناراحت نکن 

لاتی حرف میزنیا🤔🤔

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کالری شماری رو باز کن لطفا توضیح  بده  ددستم به دامنت

برنامه مانکن نصب کردم..کالری مجازمو حساب کردم..

همونقدر میخوردم..

شبها اکثرا کالری ام پر شده بود و فقط سالاد کاهو میخوردم..

از یک گروهی همینجا تو نی نی سایت راهنمایی گرفتم..

فهمیدم حدف نون و برنج ریزش مو میاره..پس حذف نکردم..همه چی میخورم..حتی زولبیا بامیه..اما خیلی کم..

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان
2731

باشه عزیزم چاقوتو بزار جیبت نفس عمییق بکش☺☺☺

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
برنامه مانکن نصب کردم..کالری مجازمو حساب کردم.. همونقدر میخوردم.. شبها اکثرا کالری ام پر شده بود و ...

روزی چند کالری می خوری حدودا ؟

2740
وزن ات×۲۰ -۱۰۰میشه کالری مورد نیاز ات

مرررررسی گلم 💋💋💋💋

بعد زایمانم انجام میدم حتما😘😘😘😘😘

این برنامه ی مانکن رو از بازار دانلود میشه کرد؟ انلاینه؟ چجوریاس؟ خوبه یا نه؟

اره از بازار...

مانکن..کرفس..ببین با کدوم راحت تری..انلاین نیست.

برای شروع که دستت بیاد چقدر بخوری خوبه..بعد دیگه میفهمی هر چی چقدر ..الان دیگه استفاده نمیکنم.

محتاط باشیم، در "سرزنش" و "قضاوت کردن" دیگران،وقتی، نه از "دیروز او" خبر داریم نه از فردای خودمان