2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زندگیه منم یه جورایی مثله توهست ولی نه به این تلخی اگه یه روزوقت کردم داستان زندگیموبراتون تعریف می ...

بچه ها تو رو خدا دعوام  نکنین اما ینی واقعا خیانت اینقدر سخته؟؟؟؟

اخه من نامزد سابقم دختر باز بود اما خودم چیزی ازش ندیدما فقط چند نفر از اشناهامون بهم گفتن به دلایلی نامزدیمون بهم خورد  ،الانم من ازدواج کردم شوهرمم خیلی خوبه اما هنوز دلم خیلی پیش نامزد سابقمه با اینکه میدونم خانم بازه.تو و خدا جوابمو بدین

2740
بچه ها تو رو خدا دعوام  نکنین اما ینی واقعا خیانت اینقدر سخته؟؟؟؟ اخه من نامزد سابقم دختر باز ...

خدارو روزی هزارمرتبه شکرکن که بهم خورده وگرنه داغون میشدی هیچ وقته هیچ وقت اعتماد نمیکردی همیشه ته دلت یه نگرانی یه حسه بد داشتی

بهشم اصلا فکرنگن خداروشکر که شوهرت خوبه انشالله که خوشبخت بشی

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 
no One: دیگه مامان بابامم کلی با محسن صحبت کردن گفتن که ما پسر نداریم(محسن ته تغاری خانواده بود من ...

چقدر خانوادت خوب بودن واقعا چه جوری راضی شدن خیلی کم دیدم از این خانواده ها

گاهی وقتا دادن شانس دوباره به کسی مثله دادن یه گلوله اضافه است برای اینکه بار اول نتونست تورو خوب هدف بگیره ... برای یک زن جدایی آخرین انتخابشه.. وقتی همه ی تلاششو کرده اما طرفش عوض نمیشه زنی که تو اون زندگی داره خفه میشه. حرمتش مچاله شده، دلش شکسته، غرورش خرد شده، اعتمادش از بین رفته،و مهمتر از همه اینکه اولویته آخره اصلا شاید نباشه آدما همیشه از جایی سقوط میکنن که بهش تکیه کردن .....هیچوقت اجازه نده کسی دو بار بهت بفهمونه که تورو نمیخواد هیچوقت 

دلم برات گرفت🥲💔🥺 دروغ نگم  چشام پر از اشك شد و برات چند قطره اي گريه كردم🥺💔هميشه  بنرظم سن ازدواج خوب بين ٢٥ تا ٣٠ سال هست توي اين زمان ادم عقلش كامل ميشه و از روي احساساتش تصميم نميگيره 🥺💔💔

فدات بشم كوشولوعه من🥺💔  ازش طلاق بگير بدرد زندگي نميخوره ادم خرابيه باش نمون

2706