2737
2734
عنوان

جنس ایرانی آری یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 38 پست
هرچی باشه لااقل جوونای کشورمون بیکارنمیشن 

احسنت

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

بخدا بچه ها راس مبگم جنس ایرانی هر چی باشه 

بهتره ایرانی بخریم اگه بخریم اونا هم مبتونن کیفیتشونو بهتر کنن

من به شوهرم گفتم دلستر عالیس پیدا کن بخر

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی توهمین کارخونه های مونتاژ دارن پدرا وبرادراوهمسرای ماکارمیکنن تواین شرایط بداقتصادی بایدپش ...

بله اگه ازاون لحاظ میفرمایید صددرصدحق باشماست

ولی اگه منظورتون بالندگی  به محصول ایران یه،ایناایرانی نیستن براهمین جنسش خوبه گلم

فقط فرش خرما پسته و دختر ایرانی😎😂

چای ایرانی 

برنج ایرانی 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...
2731

محصولات آرایشی این لی که کاملا ایرانی هست 

شون 

هیدرودرم 

فیروز 

اینا هم استفاده کردم و بسیار راضی هستم

کلا ظرفشویی یه چیزیه که به یکی میسازه به یکی نه  والا من با دورتو هم ظرف شستن دستام شده چوب خش ...

مایع ظرفشویب خاکستر عالیه ،من عادت ندارم دستکش استفاده کنم با مایع ظرفشویی دیگه دستم پوست پوست میشه

2738