2726
عنوان

جنس ایرانی آری یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جنسي مه همه قطعاتش چينيه و يه اسم ايراني بخوره روش توليد ايران نيس

هرچی باشه لااقل جوونای کشورمون بیکارنمیشن 

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....
2728
مایع ظرف شویی جام     همیشه گند میزنه ب دست

کلا ظرفشویی یه چیزیه که به یکی میسازه به یکی نه 

والا من با دورتو هم ظرف شستن دستام شده چوب خشک 

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

منم قصدم اینه دیکه فقط ایرانی بخرم البته به جز ماشین 

کرم های مربوط پوست واقعا ایرانیش خوب هست به خصوص مارک مدیلن، ثمین ،مدیسان، سی گل،آردن 

پارس خزر هم تو برقی ها خیلی خوبه راضیم 

مواد غذایی هم که فقط ایرانی 

خیلی هم دنبال برند خوب لباسو میف و کفش ایرانیم

لباس بچه برند پیانو خیلی خوبه 

تا اونجایی که اطلاع دارم،اسنواکره ای هست بامونتاژ ایران واسم ایرانی،

پاکشوماایتالیایی هست بامونتاژ ایرانی واسم ایرانی

درموردپارس خزر چیزی نمیدونم ولی لابد اونم امتیاز تولیدیه کشوردیگه روخریده به اسم محصول ایرانی

تا اونجایی که اطلاع دارم،اسنواکره ای هست بامونتاژ ایران واسم ایرانی، پاکشوماایتالیایی هست بامونتاژ ...

درسته ولی توهمین کارخونه های مونتاژ دارن پدرا وبرادراوهمسرای ماکارمیکنن تواین شرایط بداقتصادی بایدپشت هم باشیم خداروخوش نمیادبیکارشن زندگیشون ازهم بپاشه

باتموم وجود.....................گناه کردیم نه نعمت هاشو ازمون گرفت نه گناهانمون روفاش کرد اگه بندگیشو میکردیم چه میکرد؟؟!!!....
دستکش بزن

همینکارو میکنم ولی تو مهمونی که نمیتونم دستکش ببرم با خودم 🤭 

صاحبخونه دورتو داشت گند خورد به دستام یعنی یه گالن کرم روش خالی کردم

احمق بی سواد شاید روزیبتواند حقیقت را درک بکند؛ولی احمق با سواد،هرگز نمی تواند حقیقت را بفهمد...!چون خیال می کند دانا است...

شعار هر ایرانی مرگ بر امریکا😂حمتیت از کالای ایرانی تولید ملی 

والاه 

گاهی وقتا فقط خودت میتونی بفهمی چه قدر اون ادم سابق نیستی 😔اخه خیلی وقته دیگه از ته دل نمیخندم 😊💔 
2706