2733
2739
عنوان

بچه ها واقعا که چرا گزارش زدین واسه تاپیکی که تو پربازدیدا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر میکنم توی کاربرا جاسوس هست😎 میان تاپیک گردی و گزارش میزنن تاپیک که از تک و تا افتاده باشه ...

دقیییقا این تاپیکش فان بود بی دلیل ترکید 

به نی نی یار بگم به نظرت برمیگردونه تاپیکو؟اخه الکی ترکید چیز بدی توش نبود که ممنوع باشه

2731
عه من داشتم میخوندمش تا نصفه،اخرش چ شد دختره؟تا اونجا ک خانواده پسره گفتن شرایط نداری

هیچی پسره میره به خانوادش میگه خانوادش میگن تو سنت کمه سر کار نیستی سربازیم نرفتی آخرش دختره میزنه کلش عکسایی که دوتایی تو بیرون به زور دختره گرفته بود 

دخاره میره در خونه مادر پسره نشون اون میده میگه ما همو دوس داریم بزار بهم‌برسیم مادره محکم میزنه تو صورت خودش میگه وااای من بچمو با نوم حلال بزرگ کردم این تاوان کدوم گناهه که دختر بازی کرده 😂😂دیگه پسره گوشیشو خاموش میکنه دانشگاهم نمیاد 😂😂😂

بعد دختره زده بوده کلش بره به استاد بگه پیگیر شه 

من فک‌میکنم خود استارتر اون شخص بود الکی گفت دوستم که همه نریزن سرش 😂😂

راستی نوشته بود دختر پسره تو دانشگاه باهم اشنا شدن یا تو بسیج؟

بعد ازینکه رف در خونه پسره دیگه چیکار کرد چی شد؟ من تا جایی خوندم که تو فکر وساطت استاد پسره بود😂😂 ...

هیچی دیگه رفته بود به استاده بگه که پیگیر بشه پسره چرا نمیاد دانشگاه و گوشیش خاموشه 

من حسم میگه خود استارتر دختره بود الکی نوشته بود دوستم چون سوالایی که میپرسید و ... نمیبرد دوستش باشه چون اومده بود نظر میگرفت حالا چی کنه 😂😂

راستی گفت پسره و دختره تو بسیج‌اشنا شدن یا تو دانشگاه؟

هیچی پسره میره به خانوادش میگه خانوادش میگن تو سنت کمه سر کار نیستی سربازیم نرفتی آخرش دختره میزنه ک ...

تو خوده دانشگاه،ولی همه جا بش توجه میکرده،اره منم فک کنم خودش بود،خب تهش بجایی نرسید؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2740
تو خوده دانشگاه،ولی همه جا بش توجه میکرده،اره منم فک کنم خودش بود،خب تهش بجایی نرسید؟

ن دیگه تر کوندنش  ؛پس اگه تو دانشگاه باهم اشنا شدن ماجرای بسیج این وسط چی بود؟

راستی اکه به نی نی یار بگم بر میگرونه تاپیکو اخه چیز ممنوعه ای توش نبود 

ن دیگه تر کوندنش  ؛پس اگه تو دانشگاه باهم اشنا شدن ماجرای بسیج این وسط چی بود؟ راستی اکه به نی ...

جفتشون بسیجی ام بودن اونجاهاهم همدیگه رو میدیدن،فک نکنم برش گردونه چون اسم محجبه و چادری و بسیجی توش بوده

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
[QUOTE=]من چند تا پست گذاشته بودم هی لایک میخورد اعصابم خرد شده بود😂😂[/QUOTE] خب حرفاتون جالب بود ...

عزیزم😘

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
هیچی دیگه رفته بود به استاده بگه که پیگیر بشه پسره چرا نمیاد دانشگاه و گوشیش خاموشه  من حسم می ...

وااای خدا دختره ی هول😐😐😐😐

تو بسیج نه تو خود دانشگاه دیده بودش دختره بعد رفته جلو گفته ببخشید رفتارا و نگاهای شما میگه به من علاقه دارین 😕😕😕😕 پسره هم جواب سربالا داده که اره حالا بذا بشناسمت اول بعدن به خانوادم میگم و اینا. بعد دختره رفته بود شمارشو گیراورده بود همون شب بش پیام داده بود. تا مدتی پسره جوابای سربالا میداده تااینکه باهم اوکی شدن بعدم دختره بزور باهاش سلفی گرفته گفته فقط برا خودمه بعدم برده دم خونه پسره به مادرش نشونش داده😐😐😐😐😐😐😐😐 این حجم از بی عقلی بی سابقس