2737
2734
عنوان

بچه ها کیا فیلم پدرو دیدن بیاین برام تعریف کنین آخرش چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 24 پست
واای.خوب چرا بیرونش نمیکنن از نی نی سایت

گزارش  میزنن

نی نی یار ها  میترکونن

به خط دیگه  میاد 

تا  حالا  صد بار اومده

ایوب با چندین بلا؛‌کاندر بلا شد مبتلا پیوسته این بودش دعا (الصبر مفتاح الفرج)

منم تازه عضو شدم.چندروز بود میدیدم بچه ها میگفتن وقیح اومده.مرسی گفتی

🍃وَاللهُ یَعلَمُ مَا فِی قُلوبِکُم 🍃خداوند می فرماید : حواسم هست چی تو دلت می گذره ..🍃.. دل مرنجان که زهر دل به خدا راهی هست🍃هر که راهیچ به کف نیست🍃به دل آهی هست ..🍃.. مراقب حرف زدنمون باشیم پشت هر اکانت مجازی یک قلب واقعی در حال تپیدنه...🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا..خب چرا وانمود کردن که مرده....نقشه ی کی بوده این کار

فکر کنم تو تصادف یجوری شده که قیافه‌ی حامد تشخیص داده نشده و فکر کردن حامده 

دختر نازم ۱۳ آذر ماه ۱۳۹۹ میاد بغلمون😍👨‍👩‍👧❤🍃🎀🎉
2728
سلام انشالله که پسر دار شدی اره؟

سلام عزیزم خوبی

آخر این ماه اقدام دارم دعام کن خواهری

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
انشالله خبر پسر دار شدنتو  میدی عزیزم🙏🙏🙏🙏🙏🙏

زنده باشی توکلم به خداست عزیز دلم

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1675349/مامانای-اقدامی-واسه-بارداری-با-کیت-وتخمکگذاری-بیایید-باهم-باشیم